2737
2739

خدایا منو بکش 😐😐😐😑😑😑😑🔪

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀

ا قاشق شربت لاكتولوز بخور

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره 

استارتر انما(همون تنقیهی که اینا میگن)رو انجام ندیا

چون یبوست داری اگه شقاق داشته باشی و ندونی دچار خونریزی میشی

اون چیزایی که گفتمو بخور خوب میشی

اگه نشدی برو بیمارستان اونا انما انجام بدن،با اب نباید انجام داد اونا نرمال سالین یا اب و صابون میریزن یا یه محلولای خاص دیگه اصلا خودت انجام نده

از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم...
2731
اره بابا حیف دارم شتم میخورم نمیتونم توضیح بدم ولی بادستت همزمان ک زورمیدی گیرکرده ازبیرون مقعدت به ...

یعنی هلاک توضیحت شدم فقط

خدا نکشتت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه دختر جیگولوی مهربون که عاشق حیوانات و طبیعت و یوگا و کتابه. با من بنفش باشین💜. خدای مهربونم بابت همه نعمتات شکر😍🙏
با شیلنگ توالت عمومی هم ممکنه اینکارو بکنن؟    

🤣🤣🤣🤣😂😂وای خدا تا حالا بهش فکر نکرده بودم 🥴🥴منم ازین کارا بلد نبودم تو همین نی نی سایت آموزش دیدم 🤪

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
باانگشتش ی تیکشوبکشه بیرون بقیش میاد من توی این۲۱سال بباراینجوری شدم ک هیچ راهی نداشت ۵تاملین خورد ...

واییییییی چ تجربه مشابهی داشتیم.منم همینطور.انقد خندم گرفت بزور دارم جوابتو میدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ای کاش فقط ای کاش....

عزیزم هیچکس به اندازه ی من با این بیماری لامصب دست و پنجه نرم نکرده .. یعنی من آب هم‌میخوردم نمیتونستم دفع کنم 🤦‍♀️

الان فقط برگ ثنا میتونه نجاتت بده اونم اگه تو خونه ات داشته باشی چون دیگه الان عطاری ها بسته اس

ولی اگه نداری شربت ملین بخور بعدش ی لیوان آب ولرم روش بخور .. اونم تاثیرش خوبه 

و روش هایی که دوستان گفتن همه خوبه ولی اولا دیر اثر میکنه و دوما برای موقعیت شما که مدفوعت مث سنگ شده و دفع نمیشه چندان کارساز نیست

پس یا برگ ثنا دم کن بخور یا شربت ملین بگیر از داروخونه 

2706