2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم اطلاعات نبود 

هوش پنجاه درصدش ارثیه و ۵۰ درصدش اکتسابی

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
پدر مادرش باهوش و زرنگن؟ یا موقع بارداری بخاطر تغذیه درسته؟

والا خالم انگاری زمانی ک مدرسه میرفته درسش خوب بوده اما خب ادامه نداده .... اینم بچه کوچیکه اتفاقا به اندازه ای ک رو بقیه اوکی بوده رو این شرایطش خوب نبوده ...خیلی کوچولو بود خییییلی تو دفتر من اسم و فامیلشو نوشت من تعجب کردم اسم منم نوشت و همه اعضای خانوادم میگفت همش به دستای اجی و داداشا نگا میکنم یاد گرفتم ...زود حرف زد .زود راه افتاد و....بعدم بردن کلاس زبان اما بعد تست دادن رفته ترم های اخر چون همه چی و بلده به طرز عجیبی

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2731
ماشالا

البته تو یادگیری الفبا خنگ بازی در میاره میگه دوست ندارم یاد بگیرم 😁 تکلیفمون باهاش معلوم نیست آیا باهوشه یا کم هوشه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2740
پیج این دختر بچه رو ببینید شمام متعجب میشید😐

تعجب نداره آدم نابغه وجود داره فقط لذت رو اون پدرو مادره میبرن که همچین فرزندی دارن.