2737
2734
چقدر ذهنت حقیره  معلوم نیست کجا بزرگ شدی و چیا دیدی

عزیزم این چ حرفی میزنی خب ممکنه همچین اتفاقی بیفته این بنده خدا هم با لحن شوخی گفت چرا توهین میکنی

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم این چ حرفی میزنی خب ممکنه همچین اتفاقی بیفته این بنده خدا هم با لحن شوخی گفت چرا توهین میکنی

به خدا من برای خنده گفتم استیکر خنده هم گذاشتم بعد یه عده شروع به توهین میکنن، حالا تو زندگی خودشون بری سرتا پا عیبن اینجا همه قدیس پیامبر شدن 

قربون شما که شعور فهم داری 💓

به خدا من برای خنده گفتم استیکر خنده هم گذاشتم بعد یه عده شروع به توهین میکنن، حالا تو زندگی خودشون ...

بیخیال عزیزم اینجا با کسی بحث نکن فقط بلدن ادمو برنجونن

2740
سه نقطه پایین پستت رو بزن گزینه حذف میاد عزیزم 

فدات شم حذف نشد تاپیکت ات را اگر میتونی حذف کن یا قفل کن حوصله ندارم هر دفعه یه نکبتی واسم آدم قدیس و پاک بشه توهین کنه. دستت درد نکنه 💓💕

بیخیال عزیزم اینجا با کسی بحث نکن فقط بلدن ادمو برنجونن

سلام شما به من درخواست دوستی داده بودین ، من درخواست دوستی قبول نمیکنم ، اما اگه کمکی از دستم برمیاد بفرمایید 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
سلام شما به من درخواست دوستی داده بودین ، من درخواست دوستی قبول نمیکنم ، اما اگه کمکی از دستم برمیاد ...

ن عزیزم اشتباه گرفتی من نبودم

ببخش دوستم اگر منظورت به حرف منه ازت معذرت ميخوام 🙏😓

وای نه عزیزدلم منظورم شما نبودی دوست گلم، یکی دوتای دیگه را گفتم که توهین میکنن و متوجه طنز کلام من نشدن و هرچی لایق خودشون بار آدم میکنن، شما با شخصیت و عزیز هستید و بافهم شعور 😘😘😘😘😘

2706