2737
2734
عنوان

اونایی که با دوست پسر ازدواج کردید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2222 بازدید | 62 پست
اره منم معتقدم سنتی خوبه ک با عزت و احترام بدون هیچ برچسب زدنی بیاد خواستگاریت و تخت نظر خانواده کمت ...

ینی ماهایی ک از قبل آشنا بودیم عزت احترام نذاشتن؟؟ 😂

هیچ برچسبیم رومون نخورد والا

هرکسی اعتقاد خودشو داره شما مجازی هرمدلی ک میخای ازدواج کنی

ولی توهین نباید بکنی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم همین الانم مجردم، باور کن تا الانم با هیچ دختری دوست نبودم اگه اینو میگم چون دوستانم می‌اومد ...

شما هم که دوستات یکی از یکی داغون تر.. اینا آدمن که باهاشون میگردی؟!؟! نه فرهنگی نه شناخت درستی از دوستی نه شناخت درستی از ازدواج نه شناخت درستی از زندگی حتی.. چهارتا آدم با فرهنگ بسیار پایین دور هم جمع شدن گروه دوستی تشکیل دادن   

من خودم همین الانم مجردم، باور کن تا الانم با هیچ دختری دوست نبودم اگه اینو میگم چون دوستانم می‌اومد ...

خب مشکل از دوستای شما بوده دیگه

انسانیت مهم تره تا شیوه ی ازدواج

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731

🙁چقدر بده ادم شکاک باشه

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
ینی ماهایی ک از قبل آشنا بودیم عزت احترام نذاشتن؟؟ 😂 هیچ برچسبیم رومون نخورد والا هرکسی اعتقاد خو ...

حرص نخور عزیزم.. اینا واقعا یا سنشون خیلی کمه یا خانواده های بسته و فرهنگ بسته تری دارن که هنوز تو 30 سال پیش ایران سیر میکنن

خب حالا اگ ی پسر با دختر عموش در ارتباط باشه ک همه هم بدونن همو میخوان و میدونن درارتباطن جی؟؟ازنظر ...

اون هیچ اشکالی نداره می‌دونی برا چی میگم برای اینکه شناخت کافی رو دختر عموش داره ، تازه اگه دختر عمو هم خطا کنه ، میگه فامیل هستن

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔

کسی نگفته هر کی ازدواج سنتی بکنه حتما خوشبخت میشه  اونم بستگی به انتخابت و خیلی چیزای دیگه داره اما من حرفم با اونایی که چند سال با هم دوستن بعد ازدواج به سال نرسیده طلاق میگیرن 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است ،با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2738
حرص نخور عزیزم.. اینا واقعا یا سنشون خیلی کمه یا خانواده های بسته و فرهنگ بسته تری دارن که هنوز تو 3 ...

نه بابا چ حرصی

فقط تعجب میکنم اخه اصلا دیدگاه درستی نیست

من مادرشوهرم سنش بالاست دو تا از جاریهام سنتی ازدواج کردن 

ولی من اشنایی قبلی داشتم

باورت نمیشه چقد منو دوست داره چقد اخترام میزاره چون شخصیت منو میبینه صرفا 

حرص نخور عزیزم.. اینا واقعا یا سنشون خیلی کمه یا خانواده های بسته و فرهنگ بسته تری دارن که هنوز تو 3 ...

🙄اینا یعنی کیا؟

من فقط سوال ساده پرسیدم هیچ قضاوتی در مورد هیچ کدوم ازدواج چه سنتی چه امروزی نکردم😐

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
شما هم که دوستات یکی از یکی داغون تر.. اینا آدمن که باهاشون میگردی؟!؟! نه فرهنگی نه شناخت درستی از د ...

خانم همکلاسی من بودن چکار کنم نمیشه که قهر کنم

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
نه بابا چ حرصی فقط تعجب میکنم اخه اصلا دیدگاه درستی نیست من مادرشوهرم سنش بالاست دو تا از جاریهام ...

اینا خودشون هم میدونن سیستم فکری‌شون دیگه کارایی نداره تو این دوره و زمونه.. خدا مادرشوهرتو برات حفظ کنه عزیزم.. درست سهم همینه.. این روزا دیگه سنتی معنا نداره.. معمولا اگه کسی سنتی ازدواج کنه همه تعجب میکنن.. دیگه حتی رابطه داشتن هم توی دوران دوستی حل شده هست و خانواده ها کاری به کار عروس دوماد ندارن چه برسه به اصل دوستی قبل ازدواج