2733
2734
عنوان

من از کسی که۲ سال‌باهاش بودم جدا شدم این حالتام نرماله؟❌🔞❌🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 51 پست
من کلا اصلا دلم تنگ‌نشده‌این دو‌ هفته کلا حسم بهش یک هزارم شده ولی میگم امکان‌ داره بعدا بدتر شم ...

یه ماه اخر خیلی حیلی اذینم کرد‌جوری که التماس میکردم‌باهام حرف بزنه... بارها منطقی میومد میگف برو جدا شو اصلا بدرد هم نمیخوریم

و من به زور نگهش داشتم تا اینکه گفت یه دروغم بهت‌گقتم دو ساله من کارم این‌نیس یه چیز دیگس

کلا‌منو زده کرد و من الان اصلا دلم تنگ نیس گاها یه‌جور میشم ولی اصن چیزی نیس که میل داشته باشم‌باهاش‌باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهااااا  نه عزیزم بعدا هم هیچیت نمیشه ظاهرا وابسته نبودی به طرف  و عمیق نبوده رابطه تون ...

رابطه و وابتسگی من جوری بود که یک ثانیه نبود من میمردم از گریه تموم ادمای اطرافم تو‌شوک این علاقه من به اون بودن 

من‌بعد ۲سال کات کردیم

2731
رابطه و وابتسگی من جوری بود که یک ثانیه نبود من میمردم از گریه تموم ادمای اطرافم تو‌شوک این علاقه من ...

خیلی سخته یه بارم این اتفاق برام افتاده یه ماهی تو خودم نبودم بعدش یواش یواش بهتر شدم ولی هنوزم که چهار ساله گذشته گاهی وقتها دلم هواشو میکنه 

رابطه و وابتسگی من جوری بود که یک ثانیه نبود من میمردم از گریه تموم ادمای اطرافم تو‌شوک این علاقه من ...

پس حتما خیلی دختر قوی هستی عزیزم

یک تو تا ابد♥️♾  #آرامش_قلبم ♡حُسینم♡