2737
2734
آره  چند ماه  بیکار بود چقدر اذیت بودیم   ۲۵ سوره که رسیدم نتیجشو دیدم  اتفاقا ...

چقد دعا خوندم و نوشتم ولی هیچ و پوچ شد ،

حالا شما دقیق بگو چی کار کنم درضمن نماز هم می خونم 

خدایا مرسی 😊😊😊   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد دعا خوندم و نوشتم ولی هیچ و پوچ شد ، حالا شما دقیق بگو چی کار کنم درضمن نماز هم می خونم 

من ۴۰تا ب نیت افزایش  رزق وروزی خوندم ورفع بدهکاری حتی نوشتم تو یک برگه وزیر همون برگه ۴۰ تا مربع رسم کردم هربار ک میخوندم تیک  میزدم  

بعد ازنماز مغرب بخونی عالیه واعتقاد واعتماد  داشته باشی  

درست میشه فقط بدون وضو اصلا نخون رو به قبله بشین وپریود هم ک بودی نخون ادامه سورها رو بزار بعدش 

ودعا کن بعد از هر بار خواندن سوره واقعه 

2728
زمینه مشکی با رنگ زرد نوسته معجزه شکرگزاری 

ممنون

بازم نشد.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !