2737
2739
عنوان

پرستاری خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حقوق که بستگی به سابقه کار داره الان پرستار تازه بره طرح بگذرونه۷تومن حقوقشه 

پرستارا زمان زیادی سر کارن و اون ساعتها هم باید کار کنم واقعا هم خسته میشن 

اما دبیری نمی‌دونم چطوریه یعنی استخدام قطعی آموزش پرورش میشی؟ 

تا جاییکه من میدونم اسمش دبیریه ولی استخدام در کار نیست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
تو اشناهاتون پرستار دارین؟

فامیل نزدیک نه ولی دور آره که خب من باهاشون در ارتباط نیستم یه نفرم همسر همکار بابام بود بابام از همکارش سوال کرده بود که خانمت از شغلش راضی هست یا نه گفته بود که خیلی خوبه و همیشه کار هست و این داستانا

ببخشید سوال میکنم.. کارتوت چجوریه؟ خیلی سخته ؟ کدوم شهر هستید؟

من چون اول کارمه تو بخش تزریقاتم ولی راضیم 

سخت که نه من بیشتر شیفت شبم و برای من شب راحت تره ، 

من بچه ندارم و برام راحته، این دوران ‌کرونا یکم سخت گذشت چون واقعا بیمار زیاد بود که انشالله به زودی تموم میشه این روزا ، 

بندرعباس بودیم بخاطر همسرم مجبور شدم که منتقل بشم اصفهان 

2740
استخدام رسمیه خواهرم دوقلوم الان دانشجوی دبیریه از ترم بعد بهش حقوق میدن

خب اگه استخدام رسمی هست دبیری خیلی بهتر از پرستاریه چون کارشون یک سوم پرستار هم نیست و زمان منظم و کمی داره تو دوران درس خواندن هم سختیش نصفه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
شیفت شب دو شیفت حساب میشه نه؟ ببخشید میشه بپرسم حقوقتون چقدره؟

من گاهی جای بقیه همکارا اگر که مشکلی پیش بیاد و نیان به خواست خودم وایمیسم ، چون همسرم صبح تا شب سرکاره ، 

شیفت من ۶عصر شروع میشه تا ۶صبح ولی ممکنه ظهر هم وایسم بخاطر اینکه خیلی بیمار هست و بیشتر کادر درمان متاسفانه مبتلا شدن به این بیماری و نیرو کمه . 

من ۷میگیرم 

2706