2733
2739
عنوان

همین الان دارین چیکار میکنین؟؟بیاین من عکس بزارم ببینید در چه حالم

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک عدد من دلم نمیخواد بخوابم تو خونمون داریم ایناهاش، که رو پامه غذامم نمیتونم بخورم

لباسشووو😁😁🥰🥰🥰

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
2731
اره من با کلاسیک شروع کردم بعدشم پاپ یاد میگیرم من خیلی علاقع دارم الان دوماهه اما خوب میزنم😁

چه کتابی؟اینترنتی کدوم استاد را پیشنهاد نیدی؟ من قبل دو سه سال رفتم ولی حالا بلد نیستم به دخترم یاد بدم!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2740
یک عدد من دلم نمیخواد بخوابم تو خونمون داریم ایناهاش، که رو پامه غذامم نمیتونم بخورم

خدایا . چقدر جیگر . هزار ماشالله  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
لباسشووو😁😁🥰🥰🥰

پیرهن خالخالی دل منو بردی

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2706