2752
2734
سلامممممم

یه سوال داشتم.من بیمه ارتش دارم ولییییییییی به چند دلیل نمیخوام بیمارستان چمران برم

شما میدونید زایمان با دکتر مغازه بیمارستان فرمانیه چقدر میشه؟؟؟
هر روز *معجزه ایی* اتفاق می افتد...شاید امروز نوبت *تو* باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. بچه ها من 1سال و نیم پیش سزارین شدم و الان دوباره 3 ماهه باردارم. شما میدونید که من میتونم اینبار طبیعی زایمان کنم یا نه؟؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم. میشه جوابمو بدید؟
خدایا به من و همسرم توان بده تا دانیال و محیا رو سالم و صالح بار بیاریم.
سلام. بچه ها من 1سال و نیم پیش سزارین شدم و الان دوباره 3 ماهه باردارم. شما میدونید که من میتونم اینبار طبیعی زایمان کنم یا نه؟؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم. میشه جوابمو بدید؟
خدایا به من و همسرم توان بده تا دانیال و محیا رو سالم و صالح بار بیاریم.
نه مامان دانیال جان ... نمیتونی من خواهرم پسرش 6 سالشه و امسال زایمانش مجدد سزارین بود . دکتر گفت خطر داره طبیعی ...مگه توی بیمارستانای خاص با شرایط خاص برای شما ومن که بچه هامون کوچولو هستن ،اصلا نمیشه !
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
سلام دوستان هفته 35 هستم از اول بارداریم رفتم پیشه دکتر شهاب الدینی میخوام چمران سزارین کنم در ضمن کیست درموئید هم دارم که همزمان میخوام عمل بشه از مامانایه گلی که تو این یکی دوسال بیمارستان چمران زایمان انجام دادن خواهش می کنن بیان و تجربیاتشون رو با ما در میون بذارن و کمی از نگرانی هایه ما کم کنن. من میخوام اتاق خصوصی بگیرم تماس گرفتم میگه نمیشه همون روز که میای اگه خالی باشه بهت میدیم من اصلا نمی دونم اینجا بیمارستانه خوبی هست یا نه تا حالا نرفتم حرفهایه همرو هم از اوله تاپیک خوندم خیلیا راضی بودن و بعضی ها هم ناراضی لطفا بگید چی به مادر میدن روز زایمان؟ و چی لازمه ببریم؟ اگه بیمه ارتش باشیم و بیمه تکمیلی باید از بیمه تکمیلی برگه ببریم؟ اتاقاش تمیزه؟ رسیدگی پرستارا چطوره؟ همراه می تونه شب پیشت باشه؟ و خیلی سوالایه دیگه مامانا خواهشا کمک کنید
خداوندا مرا آن ده که آن به 
فاتیا جان ...من سال 90 اونجا سزارین شدم ... بنظر من عالی بود . یعنی من وخواهرم همزمان زایمان داشتیم . اون بیمارستان پیامبران و من چمران مادرم که بالای سرهردو بود میگفت که چمران رسیدگی بهتری داشتن اتاقاش آره تمیزه ...بیشتر پرستارا هم خدایی خوش اخلاق هستن . کم پیش میاد عنق باشن ...یعنی من ندیدم لااقل !!!! بیمه تکمیلی و اینا رو نمیدونم .... همراه بله ... اگه اتاق خصوصی باشی که راحتی . والا هم حتی توی اتاقت میتونه همراه کنارت باشه البته مونث! 4 تخته هست غالب اتاقاش ... نصفه شب هم حتی کار داشته باشی سریع میان بالای سرت و بهت رسیدگی میکنن ... من دخترم نمیتونست سینه ام رو بگیره ...ساعت 3 نصفه شب سرپرستار اومده و بهم یاد میداد که چه باید بکنم ... برای من خاطرات خوبی از این بیمارستان به جا مونده
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2706