2737
2739
عنوان

بچه ها چیکار کنم که به خودم برسم؟ من بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 32 پست
ظتهر و زیبایی منو راهنمایی کن

همیشه آراسته و لباسای ست که رنگاشون باهم همخونی دارن بپوش

ارایش خیلی ملایم

بوی خوب

تا کسی ازت کمک نخواست درجا داوطلب نباش

یادبگیر هر جا بهت بی احترامی میشه پاتو اونجا نزاری

خیلی چیزای دیگم هس

وای گناه آدمایی مثل شما اینه خیلی مسئولیت پذیرو مهربونن  و ایثارگر همیشه از حق خودشون برا بقیه ...

و نمی فهمن 

بدیش اینه که همیشه یه جوری باهام رفتار میکنن انگار بی ارزش ترین کار رو کردم . قدرم رو نمی دونن ، البته بقیه هم خیلی کارها برای کردنا نمی تونم منکرش شم ولی رفتار مناسب نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جسمی و روحی ، می دونی مثلا دیشب که روی زمین خوابیده بودم یه لحظه یاد حرف دیروز ظهر شوهرم افتادم که ب ...

عزیزم..باور کن مردها وقتی زن بیشتر بدای خودش ارزش قایل هست اونم بیشتر احترامش نگه میداره..به خودت سخت نگیر..منم اوایل مثل تو بودم از سر بچگی خیلی اشتباه کردم و جلو خانواده شوهرم تو همه چیز کوتاه اومدم و شوهرم واقعا قدرم هم نمیدونست...ولی الان نه کاملا کاملا فرق کردم و باور کن شوهرم هم بیشتر هوامو داره...ولی احترام به شوهرت رو همیشه داشته باش

2731
همیشه اینجوری صحبت میکنه یا بینتون از قبل دعوایی بود؟

نه 

این بار دعوا شد ، گیر دادم که باید بره دکتر چون حالش خوب نیست دکتر براش عمل اورژانسی نوشته این هم هی پشت گوش میندازه 

2738
خواهش می کنم بگو تورو خدا

در مورد ظاهر: با توجه به بودجت همیشه محصولات مراقبتی پوستی بخر...منظورم لوازم ارایش نیستا. یعنی کرم ضد افتاب کرم دور چشم، ماسک اسکراب لایه بردار، ابرسان ، کرم ضد ترک پا، این چیزا که روتین پوستی هستن

تو لباس هم خیلی دقت کنین مثلا چه شلواری با چه مانتویی میپوشین یا چه رنگ شالی و کیف و مدل کفش! همینجوری رو هوا هر چی پیش اومد باهم نپوشین، همین چیزای کوچیک زن رو شیک میکنه

در مورد روحی...دیگه باید ذهنتونو تربیت کنین که فقط به خواسته هاتون و اتفاقات عالی فکر کنین چون همونا رو جذب میکنین

اگه کسی توهین کرد حتی شوهر سکوت نکنین که مثلا همه بگن چه باوقاره! جواب بدین کم محلی کنین دلخور شین ناراحت شین

بزار بقیه بفهمن شمام دل دارین شمام ناراحت میشین

سر سفره بهترین جای غذا رو فقط واس شوهرت نکش برای خودتم بکش تو ظرفای خوشکل...نگو چون مرد هس  بهتر بخوره! اگه تولدت میشه کسی یادش نبود حتمااا واس خودت کیک بخر یا درست کن....اینجوری کم کم به خودت احترام گذاشتی...

2706