2737
2739
عنوان

مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز ثبت نرفتم. الان قدم اول چیه.

باید بری محضری که عقد کردی یه نامه بگیری برای مراجعه به ثبت 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
2728
اون موقعی که داشتی ازدواج میکردی از اولش خودش و اطرافیانش اهل دود و دم بودن؟! میدونستی که سبکشون این ...

آره متاسفانه میدونستم اما این خودشو پاک نشون میداد منم خربودم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
آره متاسفانه میدونستم اما این خودشو پاک نشون میداد منم خربودم

اگه از اول میدونستی پس این شرایط انتخاب خودت بوده:/ 

اینکه میگی خودش رو پاک نشون میداد هم معنی نداره 

تو وقتی دیدی اطرافیانش اینجوری هستن باید دقت میگردی وسواس تر میشدی تو انتخابت 

ادما حرف زیاد میزنن :/ دور از جون خر هم نبودی فقط اگاهانه انتخاب اشتباه کردی 

پس خودتم کم مقصر نیستی 

قبل از اینکه هزینه کنی  بری دنبال مهریه هزینه کن برو پیش مشاور خوب 

اگه از اول میدونستی پس این شرایط انتخاب خودت بوده:/  اینکه میگی خودش رو پاک نشون میداد هم معنی ...

همه اینا رو باخودم همیشه تکرار میکنم میدونم ک خودم حماقت کردم و خیلی از این بابت خودمو سرزنش میکنم.اما کاری ازم برنمیاد. مشاور برا چی؟من نمیتونم اون شرایط دیگ تحمل کنم

باید حواستونو بهتر جمع میکردین الانم اگه ارزشش و داره و واقعا قصد دارد کمکش کنید حتما اینکارو بکنید

نه هیچ ارزشی برا برگشتن نداره بیکار تنبل مستاجر بی پول اینکه اینارو هم مصرف میکنه دیگ بدتر

2740
همه اینا رو باخودم همیشه تکرار میکنم میدونم ک خودم حماقت کردم و خیلی از این بابت خودمو سرزنش میکنم.ا ...

تحمل نکن اما برو پیش یه مشاور تا مثل انتخاب اولت دوباره انتخاب اشتباه نکنی 

ادم از فردای خودش خبر نداره 

اون اگه وضعشم اینطوریه روی مهریه هم اذیت میشی 

عزیزم روی پول پیش خونه حساب نکن 

پدرشوهرت زندست یا فوت گرده؟

چیزی ب نامش داره یا ن؟

کارت سخته

فقط میتونی از طریی اجرای مهر فشار بیاربش چون معتادم هست شاید زورش بیاد همون سال یک سکه رو بخاد ب ه و باهاش توافق کنیو جدا شی

عزیزم روی پول پیش خونه حساب نکن  پدرشوهرت زندست یا فوت گرده؟ چیزی ب نامش داره یا ن؟ کارت سخت ...

بیکار شعلی نداره ۰یزی به اسمش نیست

از طریق دادگاه هم میگه تا از طریق دفتر ازدواج نری ثبت از اونجا انصراف بزنی مختومه بشه بعد از طریق دادگاه بیا اقدام کن.تامین خواسته چیه؟با یه وکیل مجازی صحبت کردم میگه تقاصای تامین خواسته کن برا پول پیش خونه.

بیکار شعلی نداره ۰یزی به اسمش نیست از طریق دادگاه هم میگه تا از طریق دفتر ازدواج نری ثبت از اونجا ا ...

مگ اقدام‌کردی از اداره ثبت ک الان انصراف بدی.. اگ اقدام کردی ک درسته باید اونجا انصراف بدی از طریق دادگاه اقدام کنی.. تامین خاسته اینه ک دادگاه گرفتن مهریه رو برات تو اولویت میزاره.. تک تامین خواسته میدی و کارای مهریت زودتر از حد معمولش ادامه پیدا میکنه.. 

ببین همسرت کار نداره چیزیم ب نامش نداره خیلی برات سخت میشه.. از خونه بیرونت کرد یا خودت اومدی؟

بیکار شعلی نداره ۰یزی به اسمش نیست از طریق دادگاه هم میگه تا از طریق دفتر ازدواج نری ثبت از اونجا ا ...

سابقه کیفری چیزی نداره؟ اعتیادشو میتونی ثابت کنی؟

ی کاری کن ک حداقل قاضی حکم طلاقتو بده حتی اگ شوهرت نخاست..