2737
2739
عنوان

سلام دست نامحرم گرفتم

2530 بازدید | 92 پست

وقتی سوارشدم مردفامیلمون گفت دستتوبده از قسمت کمربندماشین دستشودرازکردگفت دستتوبهم بده ازقبلش پیامم داده بودسوارماشینم شدی بهم نگاه کن منم خیلی نگاهش کردم چشمکم زد فقط خاهرم بازنش توماشین بودن خاب بودن 3یاردست هموگرفتیم کاربدی کردم چیکارکنم الانم خیلی پروشده میگه بیاببینمت میگه عجب اندامی داری وحرفای بدترکمک چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره

چیکار داری میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابشو نده بلاک کن دیگه هم سمتش نرو 

هرچیزی دیدی بگو به زنت میگم 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

یاد این ماشینایی افتادم که پشتش مینوشتن دربست جهنم 😐 اگه پیدا کردی سوار شو برسوننت مقصد 😐

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
وات د فاز؟ تو فازت چی بود دستشو گرفتی؟

همون 

😐😐😐

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟