2733
2739
عنوان

دلم میخواد برم کنسرت تتلو!

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم خوبه    

خدایی تتلو چیه قدیم خوب بود ولی هرچی گذشت مونگولتر شد با آهنگاش و کاراش 

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
حاضرم وایسم اصن...بیاد فقط    

بچه ای عشقتم بچه گونس بزرگ میشی یادت میره

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2728
بچه ای عشقتم بچه گونس بزرگ میشی یادت میره

انقدرا هم بچه نیستم ... 18 سالم نشده بود با پروا مجردی زندگی میکردیم...الانم خونه گرفتم و اتیشش زدم سر پروا دوباره...داستان زیاده...ولی عشق در کل ب سن مربوط نیست

یه جایی نوشته بود که : {گرگ ها وقتی گرسنه اند ، خیانت میکنند ؛ آدم ها وقتی سیرند} ...
انقدرا هم بچه نیستم ... 18 سالم نشده بود با پروا مجردی زندگی میکردیم...الانم خونه گرفتم و اتیشش زدم ...

عزیزم الان فک نکن چون این کاراروکردی بزرگ شدی 

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
عزیزم الان فک نکن چون این کاراروکردی بزرگ شدی 

نه به هیچ عنوان بزرگی ب اینا نیس...فقط گفتم که تا حدودی متوجه بشی چقدررررررر باهم داستان ها داشتیمو به قول معروف ی خط از اخرش بود در واقع...ولی ادم عاشق بچه میشه...حتی اگه 100 سالش باشه...فقط یه بچه بهونه ی کسیو میگیره....ادم عاشقم بهونه گیر میشه...ن به خاطر بچگی...به خاطر دلتنگی عشقش

یه جایی نوشته بود که : {گرگ ها وقتی گرسنه اند ، خیانت میکنند ؛ آدم ها وقتی سیرند} ...
2740
نه به هیچ عنوان بزرگی ب اینا نیس...فقط گفتم که تا حدودی متوجه بشی چقدررررررر باهم داستان ها داشتیمو ...

خوب ی پی ام بش بده چراخودتومیکشی

جوابمو نمیده بلاک میکنه...میدونم تو این سایت میاد ولی...

اونی ک رفته بزاربره اگرن ی عمربایددنبالش بری ...

من موقعی که تتلو ایران بود دوسش داشتم بعد از اون نه ،خیلی فحش میده😂فک کنم سال ۹۴بود موقعی که هنوز تتو زیاد نداشت اهنگ امام رضا خوند بعدش از ایران رفت دیگه دنبالش نکردم😂اونموقع ها کمتر کسی میشناختش و اهنگاش خوب بود ،الان کلا خراب شده🤢

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
من موقعی که تتلو ایران بود دوسش داشتم بعد از اون نه ،خیلی فحش میده😂فک کنم سال ۹۴بود موقعی که هنوز ت ...

من اون موقع شدید دنبالش میکردم جوری ک خدافظی کرد گریه کردم بچه بودم دیگه  

چی بگم...نمیتونم...وگرنه عاقلانه همینه

یکی دیگروپیداکن ک فکراون ازسرت بیوفته😂

2706