2733
2739
عنوان

چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 84 پست
چرا پس

دوستم چند روزه ان نشده نگرانشم

زنگ میزنم ج نمیده

خدا کنه تا فردا پی بدع

ابـــادان تسلیت💔🖤           ما به خیلیا رقص یاد دادیم ولی واسه  یکی دیگه قر دادن:)     صدای دلشوره آور سوت قطارصدای نفس های تند یک جامانده...و آسمانی که دست تکان می داد برای دلبرکی زیبا چشم ، که با قطار می رفتو چه غم انگیز می گریست آن ابر کوچک برای عاشقی که تنها یک دقیقه دیر رسیده بود...قدرشو ندونی قدرشو هستن بدونن!گرفتی چی میگم؟...آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوزاد دارم تازه زایمان کردم😴

اخی چند وقته خدا حفظش کنه دختر منم ۸ماهشه اولاش سخته واقعا

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
2731
همیشه دیر میخابیم شغلش ازاده۱۰ میره شب ۱۲میاد

اها خوبه

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
چرا؟

فکـرم درگیرشه😄

ابـــادان تسلیت💔🖤           ما به خیلیا رقص یاد دادیم ولی واسه  یکی دیگه قر دادن:)     صدای دلشوره آور سوت قطارصدای نفس های تند یک جامانده...و آسمانی که دست تکان می داد برای دلبرکی زیبا چشم ، که با قطار می رفتو چه غم انگیز می گریست آن ابر کوچک برای عاشقی که تنها یک دقیقه دیر رسیده بود...قدرشو ندونی قدرشو هستن بدونن!گرفتی چی میگم؟...آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...
دوستم چند روزه ان نشده نگرانشم زنگ میزنم ج نمیده خدا کنه تا فردا پی بدع

ایشالا

2740
دارم دسر درست میکنم

🤩مام بیایم مهمونی

عکسشو بزار دوس داشتی

نه خب اما خودت باید به خودت کمک کنی..ان شاءالله هرچی هست زود برطرف بشه وهیچ موقع تو زندگیت غمی نداشت ...

مرسی عزیزم الهی امین انشالله برا شمام بهترینا اتفاق بیفته

برا خوشبختیم یه صلوات بفرستین میدونم خوشبخت میشم الهی آمین☺
2706