2737
2734

حتی عقد هم‌ نگرفتن میگن یه دختر خوب واسه برادر شوهرم پیدا کنیم بعد  حتی عروسی رو هم قراره باهم بگیریم من موندم چطور این امکان پذیر اخه خانواده ماهم مذهبی دوستان کسی میدونه سپاهیان چه قانونی دارن همسرم میخاد بره  سپاه منظور در مورد همین ازدواج و چادر سر کردن ؟ 

الان سوالت چیه دقیقا عزیزم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم واسه خانواده هایی که مذهبی هستن چطور عقد و عروسی دو برادر رو میخان باهم بگیرن؟ 

خب مردا جدا زنا جدا تو تالار

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
مثل ادمای عادی . چادر هم خواستی سر نکن . درسته خیلیا میگن اداره گفته و.... اما مند نفر دیدم و میشن ...

واقعا ؟اخه همسر من میگه اگه متاهل باشی استخدام نمیکنن

هیچ قانونی نداره فقط تو مراکز تفریحی مخصوص سپاه بری باید با چادر بری

بگو خب ب شوهرت بگو من نمیتونم با برادرشوهرم باهم عروسی بگیریم ما مذهبیم و هرگز قبول نمیکنم این شرایطو

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
واقعا ؟اخه همسر من میگه اگه متاهل باشی استخدام نمیکنن

:(

من که همچین فکری نمیکنم .

در فامیلام میبینم ‌چادر ندارن که .

احتمالا شوهر شما تودش دلش میخواد چادر سر کنی .‌اینو بهونه کرده 

بازم بپرس از کسانی که امسرشون در این شغله 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

چه جالب...

منم دوقلو دختر دارم درآینده بخوان ازدواج کنن تاکید میکنم که با دوقلو ازدواج کنن😃😃

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2706