2737
2739
عنوان

مامانم رفته پیش روان شناس ولی روانشناسه بلاکش کرده🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 30 پست
چون خیلی وقت اضافه دارن برا فضولی 

نکه شما داری اتم ‌میشکافی وسط سایت 😂

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خیلی وقت اضافه دارن برا فضولی 

یعنی ما فارس‌ها غیبت نمیکنیم ؟ ترک ها چی ؟ جنوبیا چی ؟ 

همه پیغمبرن ؟ یا شما خصومت شخصی داری ؟ خخخخ

خودت هم الان غیبت دوتا قومیت پرجمعیت رو کردی !! گفتی اونها فضول و بیکارن و غیبت میکنن 

2728
شما چرا بهت بر خورده

شما چرا فکر میکنی خیلی فرهیخته ای؟😂

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2740

زیاد با مادرت بحث نکن احتمالا میانسال هست و دیگه نمیشه خلقیاتش رو تغییر داد و از طرفی دلش میشکنه . فقط براش یه جورایی سرگرمی و مشغولیت ایجاد کن تا مجبور شه ذهنش رو به همون کار معطوف کنه 

عزیز لطفا توهین نکن و احترام قائل شو شما حق نداری توجه کن حق نداری که به هیچ قومیتی توهین کنی بخصوص ...

با این آدم بحث نکنید اصلا متوجه نیست عمق فاجعه‌ی خودش رو . یه احمق فکر میکنه همه مشکل دارن و فقط خودش خوبه

با این آدم بحث نکنید اصلا متوجه نیست عمق فاجعه‌ی خودش رو . یه احمق فکر میکنه همه مشکل دارن و فقط خود ...

بله عزیزم دیگه ریپلای بزنه جوابشو نمیدم فقط گفتم یه تذکر بهش بدم که فکر نکنه هرچی دلش خواست رو میتونه بگه وگرنه اگه ذره ای درک و ادب داشت به خودش اجازه همچین بی احترامی رو نمیداد