2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیبه ولی توهمی نیست

خواب های من هیچ کدومشون رو یادم نیست😐

بعد تکو توک در سال خواب میبینم که قشنچ یادمه

یادمذنمیره

همونا اتفاق میوفته

تاپیک خوابم رو بخون نوشتم چند موردش رو

بعد هر چیزی مه از ته دل بگم

و دست خودم نباشه

مثلا بهو به ذهنم برسه اتفاق نیوفته

تاپیک عجیبم رو بخون اون نوشتم

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
2728
چون اینجاپرخانوم بارداره و  اکثرا هم تنهان گزارش زدم

🥺🥺

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

یه بار شب بود من هی تو گوشی بودم 

بعد یکی اومد زیرپاهامو قلقلک داد بعد من فکر کردم شاید سوسکی چیزی باشه بعد با پاهام هولش دادم رفت اونور ولی اصلا حس کردم یه ادمی بود که با پاهام اینطور کردم . بعد دوباره قلقلک داد منم محکم پرتش کردم . بعد دیگه نیومد . این هیچی بعدشم دوباره هی رفتم تو گوشی هیچ نترسیدم ای خدا الان بهش فکر میکنم میخوام بمیرم از ترس اون وقت اون موقع این قدر بیخیال بودم😐😑😂

• 🤍🦢 •
2738
چون اینجاپرخانوم بارداره و  اکثرا هم تنهان گزارش زدم

خب تیترو خوندی نمیومدی مگه مجبورت کردم بیای تو تاپیک عجبا!!! 

تاوان تنهایی یکی دیگه رو من باید بدم😐

همیشه خوابای بد میدیدم.روح و جن.همیشه اذیتم میکردن تو خوتب اصلا ارامش نداشتم.یه روزبه شوهرخالم که روحانی هستن گفتم.یه ایه قران نوشت بهم داد گفت بذار زیر بالشت بخواب.همونجا خونشون خوابیدم پیش دهتر خالم.

صبح که بییییدار شدم دیدم دختر خالم با حالت هنگ کامل نگاه میکنه.رفتم تو اینه دیدم جای یه سیلی محکم با یه دست بزززرگ روی صورتمه😬😬😬😬 جای انگشتاش واضح و کبود مشخص بود.خیلییی ترسیدیم دوتامون

بعد از اون دیگه اصلا خواب اون مدلی ندیدم.فکر کنم ناراحت شدن که مجبور شدن برن واسه همین منو زدن.

2706