2733
2739
عنوان

شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 83 پست
ما آدمای عجیبی هستیم من که متاهلم میگم کاش برگردم عقب دیر تر ازدواج کنم و درس بخونم و.. اینا اونی ک ...

برای همین بهش میگم لااقل الان که مجرده اززندگیش لذت ببره تا قسمتش برسه نه اینکه در انتظار شوهر باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ولی اونو که دوسش دارمو نه هر کیسی😢💔

ایشالا بهش برسی عزیزم...منم هر کسی بیاد دوس ندارم شوهر کنم برم که....یکی ک واقعا به دلم بشینه

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
2728
پسر همسایه ی فامیلی کسی نیست مخش بزنی

نه بابا یدونه  پسر بود ۲ سال باهاش در ارتباط بودم کلا قصد نداش بیاد بگیرتم با اینکه اصلا ازش کمتر نبودم....

2738
ایشالا بهش برسی عزیزم...منم هر کسی بیاد دوس ندارم شوهر کنم برم که....یکی ک واقعا به دلم بشینه

اره واقعا درکت میکنم چون خودمم همینم یکی که واقعا خوب باشه و بشیم بهترین رفیق هم قطعا از تنهایی،بهتره

برای همین بهش میگم لااقل الان که مجرده اززندگیش لذت ببره تا قسمتش برسه نه اینکه در انتظار شوهر باشه

آره دقیقا 

اتفاقا داشتم تایپ میکردم تو مجردی از زندگیت لذت ببر

گفتم فاز نصیحت برندارم استارتر شاید دوس نداشته باشه

یکی هم برا من ززن خوب پیدا کن

مامانت بگو بره خاستگاری😑ولا پسرا راحت هر وقت بخان زن بگیرن میتونن....دخترا باید بشینن تا یکی بیاد بگیرشون😑😑😑

2706