2737
2734
عنوان

وقتی تو چت همکار مردت بهت میگه عزیزم باید چیکار کنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیچاره زنش.

باید ببینی با همه همینه یانه.یهو گارد نگیری بدتر صایع بشی.

من قبلا مامای زایشگاه بودم هم حودم هم همکارام با زائو با مهربونی حرف میزدیم اولش میگفتیم عزیزم دیگه عادتمون شده بود.

خود من چند باز پیش اومد از سر عادت به شوهرای مریصا یا سوپر وایزر میگفتم عزیزم بعد دوزاریم میافتاد چیکار کردم ولی به روم نمیاوردم همکارامم همینطور بودن.بدون قصد

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من شرمنده استارتر و تک تک کاربرام😔😔 برام دعا کنید نتیجه کارم مثبت باشه و به حاجتم برسم خیلی دل ...

خودت چرا تاپیک نمیزنی؟

تو همه تاپیکها هستی ،شاید ی استارتری خوشش نیاد

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
2740

عزیزم شاید از قصد نگفته

بعدشم ادم حس بدی میگیره

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
بیچاره زنش. باید ببینی با همه همینه یانه.یهو گارد نگیری بدتر صایع بشی. من قبلا مامای زایشگاه بودم ...

نه میدونم زن نداره

اره منم وقتی میبینم یکی که زن داره با بقیه خانوما صمیمی میشه انقدر دلم برای زنش میسوزههههه

همش میگم اگه شوهر من اینجوری باشه جرررش میدم

اصن شوهرم باید بره سر یک کاری که هیچ خانمی نباشه

مثلا آهنگری😐🤣

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2706