2733
2734
عنوان

وقتی تو چت همکار مردت بهت میگه عزیزم باید چیکار کنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 51 پست

خب شاید عادت داره . اما حواستو جمع کن اینا همینا رو برات سوژه نکنن . کلا مردا ارزش ندارن مواظب باش 

در کل جوابشو با شما بده

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگم من عزیز تو نیستم عن آقا خوبه؟😂

خیر ، خودت با رسمی جواب دادن حالشو بگیر ، دیدی زیادی داره جاده خاکی میره بگو لطفا مودبانه صحبت کنید ، درغیر اینصورت بل‍اکتون میکنم🙏🏼

منتظر ..🤍🍃
2731
نه نگو عذر میخوام چون اون باید بخواد نه تو

فقط بگو مراقب بیانتون باشین

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده

من عزیز تو نیستمممم!😂 

بعضیا تیکه کلامشونه.. لنتیای بیشور

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
خب شاید عادت داره . اما حواستو جمع کن اینا همینا رو برات سوژه نکنن . کلا مردا ارزش ندارن مواظب باش&n ...

غلط کرده عادت داره😶🤣

اره اصن جوابشو نمیدم

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

من برام پیش اومده چندبار

بستگی به طرفم داشته

چندتاشون کلا شوخ طبع و راحت بودن و باجنبه بودن

بعضی هاشون بهشون حس خوبی نداشتم که پیامش رو ریپلای کردم نوشتم لطفا خانم...صدام کنید

چی بگم که سکوت بهتره...
غلط کرده عادت داره😶🤣 اره اصن جوابشو نمیدم

جدی میگم بعضیاشون عادت دارن بس که راحتن . آره جواب نده چون اینا خیلی کارشونو بلدن

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2706