2733
2734

من اینجور بودم ی متخصص طب سنتی گفت بخورم خوب شدم اینجوری یک قاشق بارهنگ رو تو ی لیوان عرق نعنا میجوشونی بعد ک نصفه شد با عسل میخوری ناشتا

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اینجور بودم ی متخصص طب سنتی گفت بخورم خوب شدم اینجوری یک قاشق بارهنگ رو تو ی لیوان عرق نعنا میجوش ...

واقعا ؟بعد همه این مشکلاتی که من دارمم شما داشتی ؟

من بعداز ظهری رفتم شیدین بیان و بابونه خریدم اونارم بخورم

2738
چطوری فهمیدی زخم داری؟ علائمت چی بود

ببین من دوماهه تپش قلب شدید قلب درد که میزد به پشتم ،به دست چپم ،سنیگینی قفسه سینه ،تک سرفه ....

یعنی قشنگ بیچارع شده بودم انقدر دکتر رفتم ...

سری اخر رفتم دکتر قلب قلبمو چک کنه تشخیص امبولی ریه داد ابله....

یعنی تا مرز سکته رفتم 

تا رفتم پیش متخصص گوارش اندو سکومی کرد فهمیدم

ن دردمعده دارم ناففم سرجاش نیست اشتها ندارن کزنمم15کیلو کم شده ولاغر شدم به شدت ومیخوام چاق شم کهنمیشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

هیچ کس بد تر از مامانم نبود زخم معده خیلی بد بود 

در حدی که دکتر گفت رعایت نکنید تبدیل به سرطان میشه 

مامانم با رفلاکس بود 

گلاب به روت هر چی میخورد میآورد بالا

برو یزد پیش دکتر انتیکچی

عالیییییییییییییییی مامانم خوب شد 

تا دوسال نوشابه دهن نکرد 

تا چند وقت سرخ کردنی ممنوع

😐😐

نترس گلم مادرمنم داشت خیلی وضعش خراب بود ولی خوب شد خداروشکر. صبحها یه قاشق عسل ناشتا بخور در روز شیرین بیان تو آب بنداز حل بشه نصف استکان آببریز حل شه بعد دماغتو بگیر وبخور بدمزس. نون خشک کن یکسره پیشت باشه بخور غذای خشک وکم آب بخور چون معدت زخمه باید فضاش خشک باشه تا زخمش خوب شه یکماه این کارارو بکن خوب میشی چیزای ترش و میوه های آبدار نخور کباب بخور 

2706