2737
2734

منم چند ساله منتظرم 

بعد از همه سال معجزه شد من باردار شدم ولی نمی‌دونم چی شد ضربانشو از دست داد😔

میگم خدایا یا به همه بچه دادی یا اونام ک چند سال منتظر بودند بعد از چند سال بهشون بخشیدی حدااقل بچه سالم بهشون بخشیدی چرا من باید همه سال منتظر بمونمو منتظر اون لحظه ک ارزوشو داشتم بعدش ازم یگیریش چراااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبور باش   بلاخره خدا نتیجه ی صبرت و میده .مثلا من بعد ۱۵ سال به دنیا اومدم 😁 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2731
صبر کن خدا بهترین زمان رو میدونه و بهت میده بچه همسایمون بعد ده سال ی دوقلو دنیا آورد  انقد ن ...

خدا بهشون ببخشه وای میگم خب حدااقل بعد همه سال انتظار خدا دیگه بهشون میده ازشون نمگیره 

بعد از این همه چرا ازم گرفتش منم مثل یکی دیگ از همون بندگانش مگ چه هیزم تری فروختم بچه من کجای کار خدارو لنگ می‌کنه🥺

یه آیه تو قرآن هست نوشته : به هر کس بخواهیم دختر میبخشیم به هر کس بخواهیم پسر به هر کس بخواهیم هر دو را میبخشیم و هر کس را بخواهیم عقیم می‌گذاریم 

یه آیه ی دگ هم هست: خداوند به آنچه در رحم های مادران است و آنچه سقط می‌شود آگاه است 

از خدا طلبکار نباش خودش بلده چیکار کنه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ناراحت نباش😊🌱خدا خودش میدونه داره چیکار میکنه ناشکری نکن هیچوقت

اگر اون بچه از بین رفت مطمئن باش یه حکمتی توش بوده خدایی نکرده شاید با بیماری قلبی دنیا میومد اونوقت راضی بودی اون طفل معصوم تا اخر عمر درد بکشه؟🥺🥺

عمه ی منم ۴ بار باردار شد هر چهار بار یا قلب تشکیل نمیشد یا مشکل داشتن ولی الان دوتا بچه داره خوشگل و باهوووش

2738
به من هم نداده اعصاب و روان خودم و شوهرم داغونه دیگه 

حالا من ناخواسته باردار شدم. چون پسرم دو سال و نیمشه, هیشکی از این مهمون طفلی خوشحال نیست🥺

دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن آزمون استخدامی قبول شم❤️خدا صد برابرشو برات جبران کنه❤️
خدا بهشون ببخشه وای میگم خب حدااقل بعد همه سال انتظار خدا دیگه بهشون میده ازشون نمگیره  بعد از ...

عزیزم شاید خدا بخاد امتحانت کنه صبور باشه خدا خیلی بخشنده است همه چیو بسپار به خودش

۱۴۰۰/۷/۲۵شروع ترک...
برای امضات صلوات فرستادم چند سال اقدامی؟ آخه من خدا بهم داد ولی گرفتش😔

ممنون عزیزم منم برای شما صلوات میفرستم 

دو سال و نیم . آی وی اف هم کردم 

درکت میکنم خیلی سخته خدا بهت آرامش بده

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
ناراحت نباش😊🌱خدا خودش میدونه داره چیکار میکنه ناشکری نکن هیچوقت اگر اون بچه از بین رفت مطمئن باش ...

حرفتون درسته هرچی خدا بخواد ناشکری نمیکنم ولی بعضی وقتا آدم دیگ دلش میگیره 

خیلی خوب گفتین حالم کمی بهتر شد

قربونت برم🤗

ایمانت حالتو خوب کرد نه من

انشالله به زودی دامنت سبز بشه💚

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2706