2733
2734
ارع این خانومه هم گفت اونا که زردن روغن قاطی دارن،گفت من خالص میگیرم، شما کیلو چند میخرین؟

والا از مغازها خیلی وقت نمیخرم  محلی هم اشنا داریم با دوغ برامون میفرسته 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفیده

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2728
کیلو چند میخری؟

نمد والا بزا نیکو بیاد ازش میپرسم کلا نمیفمم پولام چجوری تموم میش:/

زندگی زیباست=/کاربری قبلا مال یکی دیگع بوده از اینجا ب بعدشو در نظر بگیر خوشگلع🚶🏻‍♀️🕳
2740
سفيد گوسفنديه😐 كرمى گاوه

واقعا؟ آقا من نمیدونم یه سری آوردن برام گاوی نبود ،زرده زرد بود یادم نیست بز بود ،گاو میش بود چی بود 🤦‍♀️

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
2706