2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم دستگاهت چی بود؟

الکساندرولی خو من زودی موها ریختن چون فقط با شمع وموم شیو میکردم ریشه موها سست بودن 

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2742
عزیزم ببخشید موهای لبه‌ها رو هم کامل لیزر می‌کنن یا اونا رو نمیشه؟ 

پلاتینیوم پلاس که اثررو لبه هانداشت

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
بعد از ی مدتی سفید ک ن،همرنگ بدن میشه،من زیر بغلم تیره بود یکسال از لیزرم میگذره کامل همرنگ بدنم شده ...

بدون اینک لیزر برا سفیدکنندگی انجام بدید؟

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
اره ، جلسه اول واسه من خیلی عالی بود ، هم روشن شد هم خیلی نرم 

چه عجیب

من تاحالا ۵جلسه رفتم از لحاظ ریزش خوب بوده ولی نرمی نه زیاد هنوز.

زیرپوستیم دارم

گف هنو زوده ک برن

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
2740
بی حسی زدین؟میگم نکنه واسه اون باشه

ن اصلا بی حسی نزدم نمیدونم چرا اینجور شد شایدم رو هرپوستی خوب نباشه من ک پشیمون شدم رفتم 

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
همون جلسه اول؟😳

آره ، اتفاقا تاثیری که جلسه اول داشت جلسه دوم و سوم دیکه عادی بود و چندان فرقی نکرد 

خانومه گه انجام میداد خودش هم گفت ! البته به من گفت ۳ درجه ردشن تر میشه رنگ پوست الان فک نمیکنم ۳ درجه ردشن شده باشه اما نسبت به قبل تغییر کرده اون قسمت ! تا حالا ادامه بدم و ۳درجه یشه🤭

.
تلگرام داری تو؟

عوضی خاک تو سرت 

@نی_نی_یار_شب    

برا اولین بار نی نی یار تگ کردم نی نی یار شب روزا نیستش؟🤨😂

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2706