2752
2734
عنوان

رنگ مورد علاقه تون چیه؟(:❥︎

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 62 پست

رنگ طوسی رو خاکستری رو زیاد دوست ندارم قبلا قرمز دوست نداشتم چون رنگ خون بود بچه بودم الان مهم نیست فرقی نداره 

ولی رنگ سفید برام آرامش بخشه و احساس میکنم رنگ پاکی هست پاک بودن رو نشون میده کاملا خالص پاک بی رنگ و .‌..

سفید برام بهترین و قشنگ ترین رنگه و زرد رو هم یجورایی دوست دارم و صورتی... 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از هیچ رنگی بدم نمیاد و همشون رو به یک اندازه دوست دارم...قرمزی که رنگ عشق میپاشه به قلبت

آبی که رنگ آرامش میریزه تو ذهنت

سبزی که حس  نشاط تزریق میکنه به روحیت

سفیدی که حس  خوب  پاکی بهت میده

سیاهی  که آرامش آسمون شب رو بهت هدیه میده

زردی که گرمای  مهر و محبت رو  بهت  منتقل میکنه

نارنجی که صدای خش خش برگا رویادت میاره

و...🙂🙂

2731
از هیچ رنگی بدم نمیاد و همشون رو به یک اندازه دوست دارم...قرمزی که رنگ عشق میپاشه به قلبت آبی که رنگ ...

عالی💯

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  

صورتی و زرد 🤩🤩

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
چ شاداب

ممنون عزیزم 🤩😘❤

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
رنگ مورد علاقم بژ هست ،میدونم رنگ عجیبیه ولی خوشم میاد نمیدونم چرا😅 از رنگی متنفر نیستم 

منم عاشق بژ هسدم😍 

رنگ نود هم دوس دارم

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
2706