2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
جای زخم نمی مونه؟

چرا عزیزم میمونه شوخی میکنم 

ریمو رفتم ارایشگاه دوجلسه هیچ تغییری نکرد ولی 

من

لیزر میرم ابروهام پاک شه  خیلی کم رنگ بود البته ابروهام باید چهار جلسه برم تا کاملا پاک شه دو جلسه رفتم دو جلسه هم مونده جلسه ای ۱۵۰ میدم ولی ابروهای تیره با ۱۰ یا ۱۲ جلسه پاک میشه

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

ولی موندم تتلو چطور هی تتو میزنه هی پاک میکنه🤔

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
حالا پاک هم نشه شما بلا سر پوستت نیار چه کاریه اخه سیررررر

اخه سیر پوست رو میسوزونه

گفتم شاید از طریق سوختگی و پوسته پوسته شدن یه کم پاک شه اما الان میترسم کلا زده باشم داغونش کرده باشم

تو این دو جلسه نتیجه گرفتین؟

بله دم ابروهام خیلی کم رنگ شده باید نزدیکم باشن تا متوجه شن از بس کم رنگه فقط سر ابروهام کمی مشخصه 

خواهرم که تقرییا یک سال پیش با لیزر پاک کرد تموم شد

اخه سیر پوست رو میسوزونه گفتم شاید از طریق سوختگی و پوسته پوسته شدن یه کم پاک شه اما الان میترسم کل ...

ان شاالله که چیزی نشده

برای من پوستم رو خراشید و یه ماده ای زد که تا یک هفته رو ابروم موندو رنگ رو از عمق پوستم کشید بیرون

دنگ و فنگش زیاده

مطمئن باش سیر یه تنهحریف نمیشه😁

🌸 مرنج و مرنجان🌸
تو این دو جلسه نتیجه گرفتین؟

بله دم ابروهام خیلی کم رنگ شده باید نزدیکم باشن تا متوجه شن از بس کم رنگه فقط سر ابروهام کمی مشخصه 

خواهرم که تقرییا یک سال پیش با لیزر پاک کرد تموم شد  🌹

بله دم ابروهام خیلی کم رنگ شده باید نزدیکم باشن تا متوجه شن از بس کم رنگه فقط سر ابروهام کمی مشخصه&n ...

هیچ رد و سفیدی و لکی نموند؟؟؟

من اهل پول الکی دادن نیستم ولی هرچی لیزر دیدم جرات نکردم برا ریموو برم سمتش

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2706