2737
2734
عنوان

فردا میخوام برم یه زیارتگاه خیلی خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 76 پست

اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم 😭😭 خواستگار خوب دارم دعا کن انشالله پدرم راضی شه و قسمت هم باشه تو همین سال ۱۴۰۰ ازدواج کنیم و خوشبخت شیم تو رو خدا خواستگارم و خانوادش از ظاهرم خوششون بیاد وقتی انشاالله بیان ببینم و انشاالله خواهانم باشن واقعا😭😭🤲🤲🤲🤲

تو رو خدا دعا کن دیگه نامزدیی وعقدم بهم نخوره🙏🏻😔😭

برای مادر و خواهرم و اعظم (خودم) دعا کن همه  مشکلاتمون حل شه و خدا دلمونو شاد کنه 😭

قبلا نامزد داشتم بعد۷ ماه خواستیم عقد کنیم بهم زدن گذاشتن و رفتن و کلی حرف و حدیث درست کردن برامون 😭

دعا کن پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل نباشه و تو خونه زندانیمون نکنه و پنهان کار و ظالم و فاسد نباشه و هر خواستگاریی که میاد برام بهمون بگه و مشورت کنه باهامون 😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

تو رو خدا برای من و اکرم خیلی خیلی دعا کن انشالله امسال شغل دولتی خوب گیرمون بیاد و استخدام رسمی شیم و جواب زحماتمون بگیریم😭😞😅😔🙏

تو رو خدا برای فاطمه خدیجه زکیه کبری ندی طاهره اکرم و محمد و حسین و بنده حقیر اعظم خیلی خیلی دعا کن بین مردم عزت و احترام و ابرو داشته باشیم و به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شاد کنه و خیلی خوشبخت و عاقبت به خیر و مپفق شیم😭😭😭😭😭🙏🙏🙏

اول اینکه حاجت روا شی. به نیت ظهور و سلامتی امام زمان ع. به نیت رهای همه انسانها به ویژه مسلمانان و مومنین از انواع رنجها و دردها در این دنیا و اون دنیا. و بعد اسم من زهراست عزیزم دعا کن مادرم در عالم برزخ در شادترین حالت ممکن باشه و پدرم هم عمر باعزت داشته باشن. بتونم خودمو از گناهان پاک کنم و دخترم صحیح و سالم دنیا بیاد و زایمانم اسون باشه. طولانی شد ایشالله شما که به خودت زحمت میدی و به امید استجابت میری خداوند حاجت دلتو بده

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
هرچی برای من دعا کردی بده امام زمان از طرف من مال ایشون 

خوش به حالت که به یاد امام زمان عزیز هستی❤👍

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷

لیلا🥺🥺🥺

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
@دعام_میکنی_مهربون؟     @ریحان_خانوم     @hope134     @الماس1 ...

مرسی بابت تگتت توی همه ی تاپیکای دعایی 💚

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖