2733
2734
عنوان

دلم ب شدت نامزدی چیزی میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 46 پست

بهتر است در وهله اول هنگام طراحی لوگو رستوران به سبک آن توجه کنید. مثلا لوگو هایی با گرافیک ساده تر مناسب رستوران های سنتی ، لوگو هایی با طراحی مینیمال و تایپو گرافی مدرن مناسب رستوران های مدرن، لوگو هایی با رنگ هایی جیع و پر رنگ مناسب فست فود ها و لوگو هایی پر مفهوم و انتزاعی مناسب رستوران های چند ستاره و لاکچری و نیز لوگوهایی با الهام از طبیعت و گیاهان مخصوص رستوران هایی خواهد بود که غذاهای وگن سرو می کنند. در نتیجه ی موارد گفته شده نکاتی که باید هنگام طراحی لوگو رستوران رعایت شود : انتخاب فونت مناسب ، انتخاب پالت رنگی مناسب ، رعایت اصل سادگی ، به کار گیری المان ها و عناصر مربوط به رستوران ( قاشق ، چنگال ، کلاه سر آشپز و غیره)، رعایت انعطاف پذیری لوگو به گونه ای که در امر تبلیغات و بازاریابی از آن در هر جایی بتوان استفاده کرد و در آخر لوگویی که طراحی می شود تاریخ انقضا نباید داشته باشد به این معنا که با گذر زمان نیز قابل استفاده باشد.

من برگردم عقب دوس پسر میگیرم حسابی تجربه میگیرم شناخت از جنس مخالف پیدا می‌کنم بعد شوهر میکنم  ...

وایی دقیقا ... من تو ۱۴سالگی نامزدی کردم ... خداشاهده اینقدر ڋهنم بچگونه بود ... اینقدرررررر هیچی بلد نبودم.... اصلا نمیدونستم حرف عاشقونه چیه ... چت کردن چه مدلیه اصلا ... 

میرفتیم بیرون ... بلد نبودم دستشو بگیرم ‌😐 خیلییی تباه بودم 

قد دختر ۱۰ساله میفهمیدم 

الان بعد ۴سال ... تازه فهمیدم زندگی مشترک و شوهرداری چیه 😊 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم کنی ممکنه ار این حرفا نشنوی یکم مستقل باش بیخیال عشقو عاشقی شبام زود بخواب فکرو خیال نکن

دقیقاً زدی به هدف مثل شوهر من هیچ وقت بلد نبود احساسی حرف بزنه عین سیب زمینی بود و هست 

مجردی همیشه تو رویاهام فکر میکردم شوهر کنم برم سفر دو تایی دیوونه بازی گشت و گذار بگو بخند

نگو هیچ از این خبرا نبود 

خبر ازاین قرار بود دردسرهای جنجالی با مادر شوهر 

پدر شوهر 

خواهرا شوهر توبه از هووو بدتر بودن 

خلاصه از زندگی سیر مون کردن

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
دقیقاً زدی به هدف مثل شوهر من هیچ وقت بلد نبود احساسی حرف بزنه عین سیب زمینی بود و هست  مجردی ...

شوهر منم سیب زمینیه 

2728
وایی دقیقا ... من تو ۱۴سالگی نامزدی کردم ... خداشاهده اینقدر ڋهنم بچگونه بود ... اینقدرررررر هیچی بل ...

ای بابا من ۲۱سالکی شوهر کردم ولی پسر ندیده بودم بخدا خیلی بی تجربه از یه دختر ده ساله هم خنگ تر و ندید بدید تر

شوهرم کنی ممکنه ار این حرفا نشنوی یکم مستقل باش بیخیال عشقو عاشقی شبام زود بخواب فکرو خیال نکن

اخه یک دو شب ادم فکر نکنه 

بعد خسته میشه 

چه مجردی چه متاهلی هر دو دردسرای خودشو داره 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2738
اخه یک دو شب ادم فکر نکنه  بعد خسته میشه  چه مجردی چه متاهلی هر دو دردسرای خودشو داره&nb ...

به نظرم با عشق ازدواج کن  

من ازدواج سنتی داشتم 

کسی که سنتی میاد خاستگاریت ممکنه عاشق کس دیگه باشه تو ندونی به اصرار خانواده بیاد خاستگاریت بعد خودت اذیت میشی 

ولی اگه آشنا باشید میدونی واقعا تو رو دوست داره میاد جلو

ای بابا من ۲۱سالکی شوهر کردم ولی پسر ندیده بودم بخدا خیلی بی تجربه از یه دختر ده ساله هم خنگ تر و ند ...

اصلا یاد خودم و تصوراتم میفتم خندم میگیره ... خیلی بچگونه فکر میکردم راجب شوهر ... زنگ که میزد بلد نبودم حرف بزنم ... خجالت میکشیدم ازش ... کلی التماس میکرد تا بش بگم دوستش دارم ...

نامزدم خودش بزرگم کرد 😂 شاهد بزرگ شدنم بود 

اخه یک دو شب ادم فکر نکنه  بعد خسته میشه  چه مجردی چه متاهلی هر دو دردسرای خودشو داره&nb ...

وقتی مجردی یه درد داری متاهل میشی هزارو یک درد داری 

فک کن به خاطر مشکلات عاطفی جنسی ازدواج میکنی بعد ازدواج اننننقدر سرد میشی ک دیگ حتی دلت نمیخواد رابطه برقرار کنی اونوقت میسوزی ک چرا قدر مجردیمو ندونستم 

همه ام مثل منو امثال من بدبخت نمیشن ولی جامعه خیلی بد شده ادما تحمل همو ندارن دیگ تعهد و مسئولیت پذیری مرده این وسط مردای وفادارو مسئولیت پذیرم پیدا میشنا ولی باید خیلی خوش شانس باشی ک گیرت بیاد 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
من برگردم عقب دوس پسر میگیرم حسابی تجربه میگیرم شناخت از جنس مخالف پیدا می‌کنم بعد شوهر میکنم  ...

از کجا معلوم ، دوس پسر ادم یه ادم ... از آب در نیاد و ادمو آذیت نکنه 

الان من مجردم ولی ادم خوب به درد بخور اصلا اطرافمون نیست 

خوب ، من مجرد اصلا ادم لایق هم نمیبینم که باهاش بخوام رابطه احساسی داشته باشم 

از اون ور هم نیاز عاطفی زیاد داشتن 

فکر میکنید 

من درد و دل و غصه های دوستام از دو پسراشون زیاد شنیدم 

واسه همین همیشه تنهام ، مگر کسی ک منو واقعا بخواد نه برای بازیچه شدن

از کجا معلوم ، دوس پسر ادم یه ادم ... از آب در نیاد و ادمو آذیت نکنه  الان من مجردم ولی ادم خو ...

دوست پسر رو میشه ترک کرد عین آب خوردن 

ولی شوهر نه نمیشه دردسر 

یه طرف سر زبون میفتید یه طرف پیش فامیل خیط میشی یه طرف مهر طلاق میاد تو شناسنامه 

یه طرف جامعه بهت بدم نگاه میکنه و .......

وقتی مجردی یه درد داری متاهل میشی هزارو یک درد داری  فک کن به خاطر مشکلات عاطفی جنسی ازدواج می ...

اره واقعا حرفتون صحیح و منطقی 

و متاسفانه جامعه بدی نداریم که روی خیلی از آدما تاثیر گذاشته بلانسبت بقیه 

منم درست سالم پاک زندگی کردم 

شاید باورتون نشه با اینکه خودم از هرجهت قابل قبولم ولی واقعا از کسی خوشم نمیاد 

انسان واقعی اطرافم نیست 

کسی نیست که دل منو ببره و عاشق بشم 

از نظر من عشق پاک و واقعی یه نعمت بزرگ الهی ، که توی جامعه به گند کشیده شده 

2706