2733
2739

حق با منه یا اون؟؟!!

دم زایمانمه ... تو شهر ما رسمه دختر سیسمونی بده با کلی گریه و‌زاری و التماس بابام ک مولتی میلیاردره دلش اومد ده تومن بهم بده با شکم باردار کلی گریه کردم مادرمم فوت شده.... اونم چقدر کرم ریخت... هر کاری برا من‌میکنه میره همه جا جار میزنه من‌اینکارو کردم اون کارو کردم براش... ولی برای داداشم اپارتمان دویست متری خرید مغازه صفر با اینکه کار دولتی داشت بهش داد ب هیچ کسم‌نگفت.... من‌مادرم فوت شده دم زایمانی زنگ زده ب من ک چرا قسط وام ازدواجت پرداخت نکردی بهم زنگ زدن... منم گفتم نداشتم گیر خرید سیسمونی بودم تو ک ب من‌انچنان پولی ندادی.... بعد باز گیر داد منم هر چی اس مس فحش بود براش فرستادم گفتم مادرم فوت شده اون از سیسمونی دادنت اینم دم زایمانی زنگ زدی فکر کردم‌زنگ زدی حالمو بپرسی کمک حالم باشی... حالا من ندارم الان تو این اوضاع تو بده برا کادو نوه مگه چی میشد؟!! بهمم باز زنگ زد جوابش ندادم... نمیخواهم دیگه کاری ب کارش داشته باشم....مطمینم برا بچم دلش نمیاد چیزی بهم بده....پولش مساوی جونشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصمیم درستی گرفتی دل آدم خیلی می‌شکنه قبول دارم ولی محبت و حمایت زوری نیست پدر شما هم که تمام توجه رو گذاشته برای پسرش پس بذار با برادرت خوش باشه 

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 
2731

کاش فحش نمیدادی عزیزم ادمیزاد بازم برمیگرده سمت پدر مادرش ولی اون حرفت میمونه تو ذهن

ولی خیلی بده فرق گذاشتن😞

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 

پول وام ازدواج و چیکا کردی . جهیزیه خریدی ؟ اگه جهیزیه خریدی بابات باید خودش بده . البته راه و اشتباه میری   فقط با اخلاق خوب میتونی چیزی بگیری  اینجوری ازت متنفر میشه

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
کاش فحش نمیدادی عزیزم ادمیزاد بازم برمیگرده سمت پدر مادرش ولی اون حرفت میمونه تو ذهن ولی خیلی بده ف ...

حقشه.... این همه به اون ها کمک میکنه هیچ جا‌نمیگه دهن‌منو صاف کرد بدا ده میلیون سیسمونی

2738
شوهرت وضع مالیش چطوره؟

اون هم خودش کمک میکنه هم پدر و مادرش خیلی پشتشن و کمک میکنن... بخاطر کرونا کار قبلیشو از دست داده حالا ان شاالله تا چند ماه دیگه دوباره کارشو راه پیندازه

حقشه.... این همه به اون ها کمک میکنه هیچ جا‌نمیگه دهن‌منو صاف کرد بدا ده میلیون سیسمونی

میدونم خیلی سخته ادم تو این موقعیت گیر کنه هم لازمت باشه هم خودت نداشته باشی هم هر چی بگی نده😞 اون گفتن بعدش اوف😣

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤