2733
2734

مادر من یبار میره در خونه مادربزرگم راجب اختلاف خانوادگی صحبت کنه کاملا هم تنها میره بدون هیچ قصد دیگری، اما اونا ۵نفری ریختن سرش به شدت کتکش زدن برهنه اش کردن حتی مادربزرگم که ۸۰سالشه هم کتکش زده 

بعد اینا چون عموم وکیل دادگاهه با پارتی مادرمو محکوم کردن به زندان و دیه

از اونجایی هم که مادر من ساده و خنگ هست نرفت کبودی ها و زخم ها رو به پزشک قانونی نشون بده سکوت کرد و محکوم شد دیگه با هزاران بدبختی دوتا شاهد ماجرا رو بردیم شهادت دادن زندان مادرم لغو شد حالا دیه مونده! دیه هم بخاطر شکایت پدرم هست که خودزنی کرده رفته بیتی خودش رو شکونده گذاشته پای مادرم 

الان به مادرم تهمت میزنه میگه تو هرزه ای دوست پسر داری از خونه پرتش کرده بیرون مادرمم برای نفقه اش شکایت کرد هنوز حکمش نیومده

چکار کنیم بابام محکوم بشه ابروش بره؟

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

یکیم جواب منو بده

مادرم بی دلیل چندساله گذاشته رفه از خونه و یه جای دیگه زندگی میکنه منم باهاشم،بابام همه کار براش کرده و بی دلیل رفته،دوست پسرم داره با وجود اینکه طلاق نگرفتن

میشه بگین حکمش چیه

|تایپ isfp|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته توی فامیل گفته دیه مادرم یک میلیارد هست!! اصلا دیه قتل هم انقدر نیست همش ۳۰م هست با پارتی این کارو کردن 

توی فامیل گفته زنم رسوا شده داره میره زندان حالا خداروشکر زندان رو لغو کردیم دیه رو چکار کنیم اخه بابام خودزنی کرده 

2731

بابات شاهد بیاره باباتو واقعا بزنید کلا بشکنه بعد دیه بدید

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
یکیم جواب منو بده مادرم بی دلیل چندساله گذاشته رفه از خونه و یه جای دیگه زندگی میکنه منم باهاشم،باب ...

قانون همش الکی و پارتی بازیه بخدا توی پزشک قانونی خودزنی میکنن الکی میان میگن فلانی منو کشته اونام فقط می نویسن

بابات شاهد بیاره باباتو واقعا بزنید کلا بشکنه بعد دیه بدید

ما نمیخوایم دیه بدیم مگر الکیه بخاطر گناه نکرده مجازات بشه مادرم

2738

اسی با یه خط پیام بده به بابات یه دوست قدیمی که شمارشو پیدا کرده بعد بگو شنیدم فلان جات شکسته چیشده زنگ زدم حالتو بپرسم یجوری از زیر زبونش دربیارید یا واقفا از دوست پدرتون کمک بگیرید

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
عزیزم بدون هیچ مدرکی پدرت نمیتونه اثبات کنه ک مادرت دوس پسر داشته یا نه و شاهد داری برای اینکه مادر ...

مادرمو محکوم کردن که بابامو کتک زده و رفته در خونشون کتک کاری کرده در حالیکه مادر من زیر دست و پا بوده همش دروغ میگن چون عموم پارتی داره

اسی با یه خط پیام بده به بابات یه دوست قدیمی که شمارشو پیدا کرده بعد بگو شنیدم فلان جات شکسته چیشده ...

بابام خیلی گرگ و وحشیه با این چیزا گول نمیخوره 

2706