2737
2739
دوستان عزیزم اگر دکتر خوبی که برای درمان نازایی متبحر باشه سراغ دارین خواهشا برام بنویسین
در ضمن ترجیحا کسی باشه که اهل حرف زدن و سوال و جواب با مریض باشه نه اینکه 5 تا 5 تا بفرستن تو و برای همه یکسری کارای روتین انجام بدن و نذارن که سوالاتو بپرسی
از کمکهاتون خیییییییییییییلی متشکرم
سلام من دکتر ازیتا محمودان پیشنهاد می کنم فقط می دونم روزهای زوج صبح بیمارستان بعث است من توی مرکز ابن سینا با ایشون اشنا شدم خیلی مهربون صبور خوش برخورد شنبه وسه شنبه بعد ظهر اونجا است بیمارستان فجر هم میشنه فوق تخصص ناباروری
خدایا کمکم کن تا درهای که به سویم می گشایی ندانسته نبندم ودرهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشاییم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من فقط دکتر صاحب کشافو پیشنهاد میکنم یه سر به مطبش بزنی میبینی چه معجزه هایی میکنه.

اصلا وقتتو تلف نمیکنه . حرف آخرو همون اول میزنه.

خواهرم بعد 9 سال رفت پیشش و 6 ماهه نتیجه گرفت. با یه لاپراسکوپی حامله شد.

دکتر پاکروشم خیلی خوبه ولی وقت گرفتن ازش کمی سخت تره. دوستمو آ و اف کرد الان پسرش به دنیا اومده.

مطب صاحب کشاف بری ضرر نمیکنی. صبح زود با شوهرت باید اونجا باشی همون روز همه آزمایشاتو میگیرن و دکتر میبینتت و واقعا دردتو تشخیص میده و به همه یه راه حل مشابه نمیگه.
2728
سلام
من هم مثل نازی جان دکتر مینو طاهری و برادرشون حمیدرضا طاهری رو معرفی می کنم. دکترهای خیلی خوب و ماهری هستند. به خصوص اینکه با مریض صحبت می کنند و کاملا درباره بیماری و روشهای درمان برای بیمار توضیح می دهند و جسم بیمار براشون مهمه. واقعا عالی هستند.
2740
خانما میخواستم یه تاپیک بزنم دیدم هست میشه باز اسم دکترایی که واقعا میدونین دلسوز مریض هستند رو ادرسشون رو بدین اخه قراره از شهرستان بیام تهران دیگه خسته شدم دکترهای متفرقه رفتم و دارو های مختلف و جواب نگرفتن تهران هم کسی رو ندارم که بخوام را به را بیام و دکترای مختلفو امتحان کنم تو رو خدا کمکم کنین