2733
2734

توروخدا نترکونین کمک میخام(دوس پسرمه)

نمیدونم از کجا شروع کنم 

من با عشقم ۲/۵ ساله باهمیم‌ ایشون بددهنه همیشه قول میده ولی تو دعوا فوش هایی میده وحشتناک و بشدت عصبی

یبار چند ماه  قبل یه دعوایی پیش اومد ک فش‌میداد داد هوار میکرد جلوی مادرم به مادرم گفت اگه پدر داشتم از شوهر تو مرد تر بود و خیلی حرفای زشت دیگه مادرشم بهم خیلی حرفا زد  مثلا گفت دختر پر ادعا شهرتونو رو سرت خراب میکنم بجان مادرم بدون هیچ دلیل ایناروگفت هر چن بعدا عذر خواهی کرد...و ما جدا شدیم و خونوادم مخالف شدید شدید شدید میگن خودتو‌‌ بکشی تورو بهشون‌نمیدم بخصوص پدرم....

ولی من طاقت نیاوردم خودم برگشتم سمت پسره و باهم اوکی شدیم هزار‌تا قول داد و‌یماه گذشت‌ و ما خیلی دعوا داشتیم یه مدت خیلی سرد بود گفت راستش من همه قولام دروغ بود من نمیتونم و حتی کوچیکترین قولاش(مادی نبودن اکثر قولا شخصیتی بود) زد زیر همش گفت برو و من یه ماه همش منو پس میزم میگفت برو فلان اصلا باهام حرف نمیزد بعد یماه گریه کرپم زنگ‌ زدم توروخدا چرا اینجور میکنی من‌بی تو میمیرم گفت بابا من مشکل مالی شدید دارم حتی در حد یه عروسی ساده‌‌نمیتونم‌ بگیرم و خودتو علاف نکن( من کل این ۲/۵ سال نمیدونستم در این حد وضعش بد‌ه چون هیچ وقت نگفته بود روز اول اشنایی پرسیدم گفت همه چی‌دارمو در جد ازدواجو.....) من خیلی خیلی مرفه هستم و اون گفت اصلا بهم نمیخوریم منم گفتم اینجور نگو تو یه رشته خیلی خوب درس خوندیو همه ارزشونه اون رشته رو برو تو اون کار یهو گفت من از اول بهت دروغ گفتم که اون رشته رو خوندم و من شوک شدم... حتی به خونوادش گفته بود بهش نگید اگه باهاش حرف زدین....

خلاصه من کلا ناامید شدم ازین شخص ولی جدای ازینا پدرم خیلی مخالف هست ازون روز با عشقم حرف نزدم ‌و اون‌ پیام میده اره میدونستم منو به خاطر رشته میخای واسه همین اینجور رفتی

واقعا خیلی بده اخه تو یه رابطه بلاتکلیف که نمیدونی تهش به چی میرسی

میشه راهنماییم کنید؟لطفا🙏

اووو 

از زندگیت بندازش بیرون

این ادم‌با خودش کنار نیومده ، با یکی دیگه چجور کنار بیاد و خوشبختش کنه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اووو  از زندگیت بندازش بیرون این ادم‌با خودش کنار نیومده ، با یکی دیگه چجور کنار بیاد و خوشبخ ...

اصلا این دل لعنتیو چیکار‌کنم‌میدونم بدرد هم نمیخوریم ولی قبولش نمیکنم

چطود میتونی توی ایت رابطه پر از آشفتگی و جنگ اعصاب  بمونی

اینهمه ادم با روح.و روان سالم وجود داره

زمدگی خودتو خراب نکن عزیزم

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

میشه بدونم دقیقا این آدمو برا چی تحمل میکنی😐

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
2738

یه کلام میگم 

سختیاشو به جونت بخر ولی جداشو لیاقت شما ایشون نیستن ک از هر چیزی یه حرف در بیاره و کلی دروغ بگه اول زندگیت این دروغارو گفته ببین اخرش چه دروغایی بهت میگه 

هیچوقت هیچ چیز همیشگی نیس:)))

این مرد ادم زندگی نی 

الان داره اینجوری اذیت میکنه در اینده بدتر میکنه 

ب حرف پدرت گوش کن و بیخیالش شو اینام عشق نیستش بعد چند سال ب این رابطه میخندی و ب خودت میگی چقدر احمق بودم و خداراهم شکر میکنی ک تموم شد 

چطود میتونی توی ایت رابطه پر از آشفتگی و جنگ اعصاب  بمونی اینهمه ادم با روح.و روان سالم وجود د ...

اره همیشه جنگ اعصاب همیشه ناراحت بودم و استرس😔😔

اون همیشخ میگف پسر خوب وجود نداره ۲ ساله اینو تو گوشم میخونه دیگه باور کردم  شب و روز هرررر روز این ۲ سال میگفت پسر خوب وجود نداره این کار میکنن فلان میکنم به قصد فریب میان جلو

کل سختی جدایی ازش سه چهارماهه ماهه تازه اگه خیلی وابستشی 

بعد سه چهار ماه میفهمی که بهترین کارو کردی که جدا شدی ازش

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
اصلا این دل لعنتیو چیکار‌کنم‌میدونم بدرد هم نمیخوریم ولی قبولش نمیکنم

پا بزار رو دلت

منطق رو انتخاب کن

فکر میکنی اگه ازدواج کنی باهاش چه اتفاقی میفته؟ 

عشقت عین امروز اتشین میمونه؟ نه ! اون موقع دیگه باید کلی مشکل رو تحمل کنی 

میبینی...؟

حتی وقتی داری تعریف میکنی توش پر از غصس...

چرا ادامه میدی این لحظات پر غصرو..؟

چرا اجازه میدی درگیر یه حس وابستگی الکی شی و بهش بگی عشششق؟

چرا با خودت و خانوادتو روزگارت لج میکنی؟

اون‌پسر ک دراین حد دروغگو حرفه ایه بنظر من اسمشم به تو دروغ گفته...

ولش کن..سزای ادم دروغ گو تنهاییع..بذار بره..توهم برو 

برو خوش باش زندگی کن بزن برقص..شاری کن

الکی هم هی نگو عاشقم عاشقم 

فقط ۳ ماه شمارشو حذف کن...از همه جاهم بلاکش کن...اگه مدرسه ای هستی ک خودتو درگیر درس کن یا درگیر ورزش یا فیلم یا هرچیز دیگ ای...یه رشته ای رو انتخاب و کنو سرگرمش سو 

در کمال تعجب بهد ۳ ماه میبینه حتی اسم طرفتو یادت نمیاد..

اسم حسی ک باعث عذابت میشه عشق نیس

ولی شاید یه روز یه "جایی" ته این "تنهایی" همه چی "رویایی" باشه...!