2733
2739

مادرش تو زندگیم فتنه می‌کرد. 6 ساله فقط سکوت و احترام میکنم. تا اینکه هفته قبل رفتم و به مادرش گفتم ازت گلگی دارم. و بهش همونا که اتفاق افتاده بود گفتم. بعد شب غش کرده بود از حرف هام. خواهرشوهر زنگ زده بود به شوهرم که بیاد بگه زنش غلط کرده تا مامان حالش بهتر بشه. من قهر کردم و شوهرم گفت برگرد. برگشتم. اما باز امشب حرف اون شبو پیش کشید و بدجور دعوامون شد. منم مادرشو جلو خودش از ته دل نفرین کردم. فقط طلاق راه چاره ماست. شوهرم بین زندگیش و مادرش، مادرش را انتخاب می کنه. حتی حاضر نیس برا اینکه دعوامون نشه حرف اونا را پیش من نزنه. میخوام طلاق بگیرم اما مادرم دق می کنه. به خاطر مادرم با همه حقارت امشبو موندم خونه. اما واقعا خستتتتته شدم. چی کنم. خونه خودم بمونم تا طلاق بگیرم؟ آخه اینطوری نمیشه که. من خلاصه داستان را گفتم. من دیگه تحول اخلاق های مادرش را ندارم. و اینکه شوهرمو می گم تو برو مادرت را ببین ولی من را ول کن نیام اونجا. نمیفهمه. فقط فکر مادرشه.نه من. که مبادا مادرش گله کنه. دیگه حسابی رومون را به هم باز کرده مادرش

هی ...

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔

استاتر جان سیاست رو پیش بگیر اینجور هم رابطه ات با شوهرت خوب میشه هم با مادر شوهرت

یه مدت امتحان کن، دو ماه اصلا حرف بدی درباره مادرش نزن و تحمل کن، کم کم شوهرت بهت نزدیک میشه و حرفات رو متوجه میشه 

تندی کردن کارو خراب میکنه 

😀

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دیگه از زندگی سیر شدم. و برام عجیبه شوهرم چه راحت زندگیشو به خاطر مادرش از هم می پاچونه. من عصبی شدم از این اتفاق ها. به‌م امشب میگه عصبی. نمی فهمه اونا منو عصبی کردند. اون شب به حدی فتنه کرد من خودم غش کردم. اینقدر شوهرم آب پاشید به هوش اومدم

2740

چی بگم والا.... عزیزم دنیا ارزش نداره

اگه دوسش داری بمون باهاش عمر کوتاهه حسرت میخوری

اگه دوسش نداری هم جدا شو تو لایق عشق و دوست داشتنی

ایشالله خدا روزای خوبو برات رقم میزنه 

یه خونه اس مال شوهرمه، مادرشوهرم بالا کشیده و می گه من لطف هم کردم بهتون. دعوا سر اینه. من از اخلاق و کارشون ناراحت شدم. اون گفته زنت اومده دنبال پول. ذهنش را شستشو داده. دیگه داره از شوهرم بیزار میشم. اینطور زندگی ما را خراب کرد. من تو این 6 سال فقط یه بار رفتم گلگی. اونم ول کن داستان نیستند. نه زنه نه شوهره

من دیگه از زندگی سیر شدم. و برام عجیبه شوهرم چه راحت زندگیشو به خاطر مادرش از هم می پاچونه. من عصبی ...

این چه وضعیه یا با شوهرت اتمام حجت کن که دیگه نمیخوای رفت و آمد کنی باهاشون یا بره ور دل مامانش اعصابت راحت شه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
رفت وامد نکن شوهرت خودش بره مادرشو ببینه حرفشم نزنین توخونه

تمام بد بختی من اینه به زور می گه باید تو هم بیای اونم با لبخند. هر چی التماس می کنم من نمیام. نمیفهمه

چطوری

یه مدت اصلا پشت سر مادرش بد گویی نکنین، تحمل کنین و با مادر شوهر هم خوب رفتار کنین و بزور تحمل کنین 

کم کم شوهرتون جبهه گیری رو کنار میذاره 

و بعد هر وقت که حرفی تو دلتون بود با آرومی و منطقی بهش بگید 

کلا نذارید بحث ها مثل دعوا بشه 

یکم باید صبرتون رو بالا ببرید 

به مرور شوهرتون متوجه میشه که شما غرضی ندارین و بی طرفانه قضاوت میکنه و حتی طرف شما رو میگیره اگه حق باهاتون باشه

😍

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔