2752
2734
دلو بزن ب دریا و ولش کن یکبار برای همیشه قوی بودنو امتحان کن انشالله ک خوشبخت شی برا منم دعاکنید تا ...

خدا خفه ت نکنه دختررررر. امروز مغزم گیر کرده رو دماغ تو . همش یادت میفتم و لبخند میرنم

خانوم آهو۲۳ ما بارها به شما گفتیم برنگرد سمتش شما گوش نکردی عزیزم.الانم باز میل خودته.دوس داری به این درگیری ادامه بده یا خودتو رها کن‌انتخاب باخودته.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف بت دروغ گفته هنوز بش میگی عشقم !!!!  پرتش کن از زندگیت بیرون فراموش کردنش سخته ولی بلاخره ...

مدام میگه تو منو بخاطر این میخاستی اره اره بخاطر رشته تحصیلی میخاستیم

ج

خیلی وابستشم یه هفتس حرف نمیزنم حالم داغونه دعام کنید بهترین تصمیم بگیرم❌❤️

بگذر...احتمال اینکه بعدها پشیمون شی خیلیه...آدم عاشق به خاطر عشقش هرکاری میکنه...کرد؟چرا از اول بخواد زندگیشو به پایه دروغ بسازه هوم؟لطفا عاقلانه فکر کن :)

2731

ببین من اگر شوهرم که ۵ساله زندگی خوبو عاشقانه ای کنار هم داریم، بخواد یکبار فحش بده، یا بی احترامی کنه چنان از زندگیم پرتش میکنم بیرون که هرگز نتونه به من نزدیک شه. لطفا اسم هر کس و هرچیزی رو نذارید عشق!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

راهنمایی نمیخواد عزیزم.

بدون تلف کردن وقتت هرچیزی ک تورو یاد اون میندازه بنداز دور چه عکس چه کادو چه دوستای مشترک.بعدشم‌برو پیش روان شناس مشاوره بگیر که بدون آسیب روحی فراموشش کنی.این آدم تمام پلای پشت سرشو خراب کرده.ارزش نداره دیگه براش‌وقت بزاری.

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
وای تویی دیدی به کجا رسیدم😔

اوهوم.چقدر بهت گفتم طرف نرمال نیست.حرفشو گوش نکن.اون درست بشو نیست.بامادرش بدبختت میکنن گفتی نه و دوسش دارم و این حرفها.ولی باور کن ازاین آدم برای شما عشق و خوشبختی درنمیاد.والسلام

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706