2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای نمی دونم چرا رفته رفته غرور دخترها ناپدید میشه زمان ما دختر برای خودش برو و بیایی داشت من بعد دوازده سال زندگی و دو تا بچه شوهرم یک صدم اینکارها رو بکنه طلاق می گیرم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2731
دو ساله کاشته ات طلبکارم هست... ب نظرم جواب نده و برات مهم نباشه که چی فکر میکنه  اون بخاطر ک ...

اون کسی‌ بود کل این دوسال میگفت تموم پسرا کثیفن هر شب هرشب از پسرا بد میگفت چیزایی میگفت که وحشت میکنم الان از هرچی مرده‌متنفرم

من نمیدونم چرا تمام تاپیکاتون جور میشه باشم تو این چند هفته

عزیزم شما ی ذره قوی باشی حله

فکرشو از سرت بیرون کن

ایشون نه به شما میخوره نه در شان شماست

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟

ببین برای بهر اولو آخر نظرمو بهت اعلام میکنم شما اصلاااا به ازدواج نمی‌رسید تازه اگرم میرسیدید زندگیتون دووم نباش دور این آدمو یه خط قرمز بکش و برو پی زندگیت ک

وای نمی دونم چرا رفته رفته غرور دخترها ناپدید میشه زمان ما دختر برای خودش برو و بیایی داشت من بعد دو ...

خاهرم مادرم گریه میکنن دست بردار😔چیکار کنم همش بی قرار و بیتابم😑😔

بقران بابام برام گوشی۴۲ میلیونی گرفت فقط برای اینکه بهش فک نکنم دیگه 

ولی من...

اصلا اصلا برنگرد برو مشاوره .خودت رو مشغول کن .خودت رودو  دستی سفت بچسب که نری سمتش .تو فقط وابسته هستی و یکسری مهارت ها رو یادنگرفتی همین .

تو لایق بهترین هایی .عزت نفس داشته باش و برو دنبال ارزوهات .این رابطه سمی رو تموم کن و به بلوغ برس لطفا

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم   
اصلا اصلا برنگرد برو مشاوره .خودت رو مشغول کن .خودت رودو  دستی سفت بچسب که نری سمتش .تو فقط واب ...

عزت نفس  اصلا ندارم

مثلا التماسش میکنم باهام حرف بزنه اون یه ماهی که سرد بود....

بخدا هر پسری ارزوشونه‌من باهاشون حرف بزنم فقط حرف همه حس میکنن من چقد با عزت نفسم

ولی من خار و خفیفم

عزت نفس  اصلا ندارم مثلا التماسش میکنم باهام حرف بزنه اون یه ماهی که سرد بود.... بخدا ه ...

هر چیزی که مربوط به این ادم میشه رو محو ونابود کن و حتما مشاوره برو.بخاطر زندگی خودت سعی کن این ادم و احساسی که بهش داری رو از دنیات پرت کنی بیرون تو میتونی .

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم   
2706