2733
2734
عنوان

کدوم یک از این مدل کفش ها شیک تره+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 69 پست
بنظرم جفتش شیکه و ساده قیمتشون چنده

حدود ۲۰۰ هست انگار. تو یک پیج تو اینستا هست 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دومي بهتر هست واسه بارون..

اخه تو اصفهان بارون کجا بود😐😐😐

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من با كفش ورزشي و اسكيچرز ميرم...    اصلا اين مدلي ها نميتونم البته با شلوار پارچه اي زي ...

من کلا تیپم رسمیه بیرونم میرم همه فکر میکنن خانم معلم هستم😁

بنظرم چون داریم رو به سرما میزیم دومی رو بردار میشه ادرس پیج رو بدین لطفا

Mahak_kafsh

عامو بالاخره ي باروني مياد هوا سرد ميشه پا يخ ميكنه اولي جنسش ي جوريه ك نميدونم از نزديك ديدي ...

از در پارکینگ خونه سوار ماشین میشم پارکینگ اداره پیاده میشم کجا بارون به کفشام بخوره خب😐😐😐😐

عامو بالاخره ي باروني مياد هوا سرد ميشه پا يخ ميكنه اولي جنسش ي جوريه ك نميدونم از نزديك ديدي ...

اتفاقا همیشه از این جنس بدم میومد تا اینکه امسال یک جفت این جنس خریدم ولی مدلش تو مایه ها دومی هست همه میگت خیلی قشنگه ولی پام توش راحت نیست جلوش پام را ادیت میکنه اما اون جنسش و طرحش خیلی قشنگه جالبه قبلا خیلی بدم میومد از این جنس