2733
2739
عنوان

تورو خدا یلحظه بیاید😔😰😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 28 پست
ارادم ضعیفه تو چجور میخونی

منم ارادم مث تو بود افتضاح افتضاحم

نموندم پشت کنکور

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

همه چیز برمیگرده به اراده خیلیاااااااااا مثل شما هستن اما جسارتن بی ارده ان که فرق آدما همینجا مشخص میشه اگه دلت میخواد موفق بشی باید ارادتو قوی کنی وگرنه درس خوندن آنچنان شیرین ودلچسب نیست اما واسه رسیدن به هدفت باید بجنگی تو این مسیر

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یدور میخونم باو  برنامم طبق قلمچیه ولی هچ موقع نمیرسم 😔

خب برنامه قلمچی معمولا سریع پیش میره چون ازمونا دو هفته یباره. یه هفته برنامتو کند تر پیش ببر به هدفت فکر کن تمرکزتپ ببر بالا سعی کن تو تایمای استراحتت کارایی انجام بدی ک روحیتو ببره بالا تایمایی که بازدهیت بالاعه درسای سخت بزار اون تایما که بازدهی پایین تری داری درسای اسون

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2731
نمیدونم هر دوش اصن انگار طلسمه پیش نمیره هچی

همیشه اینجوری بودی یا وقتی غیرحضوری شد؟؟

من گزینه دوم ولی دارم تلاشمو میکنم درستش کنم

امید، شاید تو صفحه بعدی باشه، کتاب زندگیت رو زود نبند...(;
همیشه اینجوری بودی یا وقتی غیرحضوری شد؟؟ من گزینه دوم ولی دارم تلاشمو میکنم درستش کنم

گزینه ۲ بهتره یا قلمچی؟

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
2740
خب ب ازمونا نمیدسم چی

قرار نیست از اول دقیقا طبق برنامه پیش بری‌اول برنامتو ملایم تر بنویس ازموناهم دفترچه رو چند روز بعد دان کن خودت بزن و درصد بگیر یکم که درس بخونی میفتی رو غلتک یجوری ک دیگ بجز درس خوندن کار دیگه ای نداری افتادی رو غلتک برنامتو پرتر کن و فشرده تر کم کم سنگینش کن نمیشه یهویی ی برنامه خیلی سنگین بچینی اگه درسنامه هم میخونی نخون وقت میگیره

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
گزینه ۲ بهتره یا قلمچی؟

برای سال اخر و پشت کنکور قلمچی برای ده و یازده گزینه دو البته منظور اون خانم این بود که از وقتی غیرحضوری شده اوضاع درسیش بد شده

ببین الان مهم نباشه برات حتتتتما به برنامه برسی رو این تمرکز کن تا جایی که میرسی با اون شناختی که از خودت داری منظورم ساعت مطالعه است، بخونی تا یه جایی با برنامه پیش برو ولی خوب ینی حتتتما خلاصه نویسی کن چون نمیرسی به مبحث،کامل و اون آخراش به مشکل برمی‌خوری واسه اونایی که خوندی* جدا از اینکه حتما باید انجام بدی خلاصه نویسی رو

فضای مجازی سعی کن کمتر استفاده کنی و کم کم اصلا استفاده نکنی تا این ۸ ماه تموم شه...

تو برنامه ریزی روزانه یه تایمی بزار واسه جبرانی و جمعه های بین ازمون هم نصف روز به خودت استراحت بده 

اراده خیلی مهمه از همین الان شروع کن یه برگه وردار شروع کن 

امید، شاید تو صفحه بعدی باشه، کتاب زندگیت رو زود نبند...(;
ممنون گلم😔

خواهش میکنم برای اخر هفته ها برنامتو خالی بزار ک اگ جایی عقب موندی اون موقع بخونی