2733
2739

بعد از تشکیل نشدن قلب جنین سقط شد ولی بقایا دارم دکتر برام متیل ارگونوین نوشت ولی همه داروخانه هارو گشتم حتی هلال احمر.تهران هم زنگ زدم گفتن تولید نمیشه دکتر هم گفت جایگزین نداره.دارو گیاهی هم میخورم فایده نداره درمان دردم همونه ک متاسفانه پیدانمیشه.کسی تو یخچالش داره یا میتونه برام تهیه کنه ؟هزینه اشو میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره عزیزم پارسال به خاطر خونریزی شدیدی که داشتم دکتر داد ولی دوسه تا بیشتر مصرف نکردم کاش تهران بود ...

میشه تو خصوصی شمارمو بهت بدم ؟تو واتساپ پیام میدم هم نسخه دکتر هم جواب سونو رو نشونت میدم میتونی برام ارسال کنی هزینه اش هر چقدر باشه ب همراه هزینه قرص بهت میدم

اره عزیزم پارسال به خاطر خونریزی شدیدی که داشتم دکتر داد ولی دوسه تا بیشتر مصرف نکردم کاش تهران بود ...

براتون درخواست دوستی فرستادم میشه قبول کنید؟خواهش میکنم

میشه تو خصوصی شمارمو بهت بدم ؟تو واتساپ پیام میدم هم نسخه دکتر هم جواب سونو رو نشونت میدم میتونی برا ...

باشه عزیزم فقط امشب یه لیوان دم کرده زعفرون بخور کمی بپر بپر کن مطمین باش تا یکی دو روز بقیشم دفع میشه 

عجیبه که از این قرصه پیدا نمیشه! اگه تا فردا پسفردا دفع نکردی شنبه برات میفرستم

💕

عزیزم  اپلیکیشن دارویاب رو دانلود کن مطمین باش پیداش میکنی من میترسم برات بفرستم چون خودم حین مصرف این دارو خونریزی شدیدی داشتم طوری که هموگلوبینم ۶ شد دور از جونت داشتم میمردم

💕
باشه عزیزم فقط امشب یه لیوان دم کرده زعفرون بخور کمی بپر بپر کن مطمین باش تا یکی دو روز بقیشم دفع می ...

قربوت دستت یک هفته اس خودمو بستم ب دارو گیاهی زعفران کاچی تخم شوید مریم گلی بابونه عسل دم کرده زرشک دارچین عروسک پشت پرده و هرچی ک فکرشو بکنی روزی ۲۰۰ تا طناب زدم از پله بالاپایین رفتم ناقص دفع شده بارداریم پوچ بود و ساک حاملگی هنوز دفع نشده 

2706