2737
2734
عنوان

بی اعصاب ترین افراد متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیر  اکثرا  لجبازن فقط

بعضی وقتا واقعنننن رو اعصابن😑❤️

مرسی که هستی..مرسی که امیدو انگیزه ی فردای منی..مرسی که توی تمومِ بدی‌های دنیا تو قشنگترین زیبایی زندگیمی..مرسی که همیشه کنارمی و به فکرمی..تو برای من تَه تَه همه چیزای خوبی❤️

ما اردیبهشتی ها اروم هستیم 😁😁🤩 به جز من 😐😂😂😐 

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
2728
هرچی مرداد ماهی دیدم سگ اخلاق بوده از جمله خودم😑 البته فک نکنم ربطی داشته باشه😕

منم مردادی ام خانوادم میگن اخلاق نداری زود عصبانی

میشم

دختر مردادم و مثل شیر جنگل فرمانروا آفریده شدم
2740
منم مردادی ام خانوادم میگن اخلاق نداری زود عصبانی میشم

چ تفاهمی☹️

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

خیلی جالبه .. همه ماه تولد خودشون رو بی اعصابترین می دونن... پس نتیجه می گیریم .. تو نی نی سایت ..  همه اکثرا بی اعصاب تشریف دارن😅😂😂😂

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
2706