2733
2739

اون زمان که تازه فضای مجازی گرم شده بود منم اومدم فیس بوک از همون اول پسرای خیلی جذابی درخواست میدادن ولی من چون اهل دوستی نبودم فقط واسه کنجکاوی اومده بودم هیچ کدوم قبول نکردم بعدا فهمیدم ادمای معروفی بودن 

یکیش این بود اصرار داشت افغانیه ولی به زودی میاد ایران

اینم هرجا تو فضای مجازی میرفتم بود فک کنم تعقیبم میکرد تو هر اپی هم با یه اسم بودن حتی ممکن بود دوتا یا سه تا ازش با اسمای متفاوت باشه

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باشه😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738

زیادم معروف نیستن این دوتا حالا تو واقعی چیکار کردی

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید
2706