2737
2734

بازم با همچین پدر مخالفی با کسی که دوسش دارین ازدواج میکنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
سعی کن با صحبت راضیشون کنی دلیل مخالفتشون چیه؟

یبار دعوایی شد که بین منو اون که اون به مادرم بی احترامی کردم دیونه بازی دراورد و به من جلوی مادرم فش داد

الان هزار بار گفت ببخشید ولی خب خونوادم یادشون نرفته

یبار دعوایی شد که بین منو اون که اون به مادرم بی احترامی کردم دیونه بازی دراورد و به من جلوی مادرم ف ...

وای چطور میتونی ببخشی خودت 😐🥺

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت
یبار دعوایی شد که بین منو اون که اون به مادرم بی احترامی کردم دیونه بازی دراورد و به من جلوی مادرم ف ...

ببین دختر خوب..من هرکسی رو که دیدم خانواده اش مخالف ازدواج بودن بعدا به حرف خانواده اش پی برد........

حالا شما هم به نظر من به حرف پدرت اعتماد کن....چهارتا پیراهن بیشتر پاره کرده...تحربه اش بیشترِ...هم جنس خودش رو میشناسه..و قطعا خوشبختی شما رو میخواد........برو بهش یگو..هرچی تو بگی بابا.....ببین ماها که بابا نداریم همش دوست داشتیم که حای شما باشیم....پدر یه دختر تو انتخاب دختر..تو ازدواج و خوشبختی اش، خیلی خیلی خیلی موثرِ...این نطرِ منه.......

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2706