2737
2739
عنوان

سوره کوثر میخونم برای حاجت دلتون😍💖💕💗

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 59 پست
اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر ...

پنج تا واست خوندم عزیزم خدا یه بخت خوب و عالی سر راحت قرار بده و پدرتو به راه راست هدایت کنه و خواهر و مادرت عاقبت به خیر بشن

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج تا واست خوندم عزیزم خدا یه بخت خوب و عالی سر راحت قرار بده و پدرتو به راه راست هدایت کنه و خواهر ...

ممنونم عزیز دلم خیر ببینی انشاالله 🙏🥺🥺

و به جمیع حاجات دلت برسی خواهرم و خدا دلتو شاد کنه 🤲🤲🙏😘

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
ممنونم عزیز دلم خیر ببینی انشاالله 🙏🥺🥺 و به جمیع حاجات دلت برسی خواهرم و خدا دلتو شاد کنه 🤲🤲🙏 ...

ممنونم عزیزم خدا به دل هممون نگاه کنه به حق حضرت زهرا

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2728
@00eli00     @hhana54     @پاییزه۰۰     @التماس_میکنم_دعام_کن ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

عزیزدلم سلام... دوست خوبم ... ممنونم از لطف بزرگت ... امیدوارم معجزه های خدا رو ببینی تو زندگیت... اسمم نسرینه ممنون که تگم کردی خواهش میکنم برام دعا کن خواهش میکنم دعام کن گرمی به زندگیم برگرده 😓

عزیزدلم سلام... دوست خوبم ... ممنونم از لطف بزرگت ... امیدوارم معجزه های خدا رو ببینی تو زندگیت... ا ...

سلام عزیزم شما رو همیشه تو خاطرم دارم یادمه از همسایه بودن با مادرشوهر خیلی ناراحت بودی تو دعاهام همیشه هستی.ممنونم از دعای قشنگت ان شاالله خدا به زندگیتون گرمی و محبت و پایداری ببخشه😘

2738
عزیزدلم سلام... دوست خوبم ... ممنونم از لطف بزرگت ... امیدوارم معجزه های خدا رو ببینی تو زندگیت... ا ...

ایه الکرسی میخونم براتون🌼

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
@x3     @نوکیاقدیمی     @sasasasasasasasa     @helanx   ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚

ممنونم عزیزم ..فاطمه ..به نیت حاجت تو دلم ان شاالله 🙏

اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر ...

عزیزم روز شهادت امام رضا روبروی گنبد آقا برات دعا کردم ان شاالله ک بهترینا نصیبت بشه و دلت شاد بشه🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚 اللهم صل علی م ...

عزیزم ان شاالله به حاجت دلت برسی همون موقع که تگت کردم واست خوندم

مبینا  لطفا به نیت عاقبت بخیری و موفقیتم بخون  ❤ برای دوستامم لطفا @hhana54   & ...

الهی سلامت و سعادتمند دو دنیاباشین الهی آمین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706