2737
2734
عنوان

يه مدت كاراي خانواده شوهرم رفته رو مخم

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 45 پست

ممنم همینم تنها بدبختیم اینه ک تو ی خونم باهاشون...من پایینم اونا بالا....همش بحث و دعوا داریم...فقط میخام حلاص شم نبینمشون 

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بردارشوهر كنم همچين از وقته زن گرفته قيافه ميگيره انگار قله فتح كرده با زن داغونش

من عروس دومی ام انقدر تو کارامون دخالت می کنه حد نداره رو شوهرمم نفوذ داره متاسفانه شریک هم هستن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2738
دورهمي خير سرش

دورهمی نیازی ندارد چیزی بخری 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
ب جهنم،جوجه ها رو آخرپاییز میشمارن...بشین وتماشا کن  ع ن ش درمیاد همین خواهر خواهر.....

كثافط متنفرم ازش يه اعتماد به سقفي داره بيا ببين ،البته اوائل ازدواجش خواهر شوهرم خيلي باهاش بد بود الان نميدونم چي شده اينجوري جون ميدن واسه هم

2706