2733
2734
عنوان

***شروعی دوباره ***

| مشاهده متن کامل بحث + 38749 بازدید | 2976 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوست جونیای خوشگلم خوبین؟؟؟؟؟ چه خبرااااااااااااااااااااا دلم براتون تنگ شده
حکایت من، حکایت کسی است که عاشق دریا بود ، اما قایق نداشت ؛ دلباخته سفر بود ، اما همسفر نداشت . حکایت کسی است که زجرکشید ،اما ضجه نزد ،زخم داشت و ننالید،گریه کرد، اما اشک نریخت . حکایت من حکایت کسی است که پر از فریاد بود ، اما سکوت کرد تا همه صداها را بشنود
سلام آرام جون همچنین عزیزم آره امروز صبح رفتم از معدم عکس گرفتم بعد باید برم نشون دکترم بدم،،،،،،البته اثنی عشری رو هم دارم
حکایت من، حکایت کسی است که عاشق دریا بود ، اما قایق نداشت ؛ دلباخته سفر بود ، اما همسفر نداشت . حکایت کسی است که زجرکشید ،اما ضجه نزد ،زخم داشت و ننالید،گریه کرد، اما اشک نریخت . حکایت من حکایت کسی است که پر از فریاد بود ، اما سکوت کرد تا همه صداها را بشنود