2733
2771
عنوان

توروخدا بیاید کمک

116 بازدید | 10 پست

من تازه عضو اینجا شدم .... مشکلم اینه که 

عاشق پسر فامیلمون هستم نمیدونم خودش میدونه یا نه

کلی هم دعا انجام دادم و هزینه کردم اما نتیجه نگرفتم 

نمیدونم برم به خودش بگم یا نه 

خیلی وقت ها خواستم سر صحبت رو باز کنم توی چت اما پیش نیومده ..... به فاصله ی چند تا شهر از هم دوریم

تو رو خدا بگید چیکار کنم

خیلی دوسش دارم 

اگه از دستش بدم زندگیم نابود میشه

۴ ساله که عاشقشم 😭😭😭😭😭

دعا کن سرعقل بیای اون پولارو به من میدادی کت بسته تحویلت میدادم پسر فامیلتو 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من بارها ثابت شده اول دختر پیش قدم بشه پسررو هوا ور میداره ی جوری بکشونش طرف خودت تااون اون‌پیامی چیزی بده 

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:

عزیزم اگه اون تورو میخاس خودش بت میگف

پسرا زیاد دوس ندارن دختر بره سمتشون من که یبار رفتم نتیجه عکس گرفتم

حالا از کدوم قوم هستن

اگه آذری باشن که کلا بیخیال شو چون پسراش خیلی تعصبی هسن

اگه کرد یا شمالی باشه پسرای مهربونی دارن باز میخای بگو ولی نه که بری بگی من عاشقتم و میمیرم و فلان

تو اینستاگرام ادش کن 

اینجوریا

عزیزم اگه اون تورو میخاس خودش بت میگف پسرا زیاد دوس ندارن دختر بره سمتشون من که یبار رفتم نتیجه عکس ...

کورد هستیم هر دو ، توی اینستا دارمش حتی توی کلوز فرندم 😅😅😅

برا من بارها ثابت شده اول دختر پیش قدم بشه پسررو هوا ور میداره ی جوری بکشونش طرف خودت تااون اون‌پیام ...

دقیقا میترسم غرورم رو له کنه ، از طرفی نمیخوام از دستش بدم