2733
2734
عنوان

کمک در مورد رفتار پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 43 پست

maneli
1392/9/23 12:23 ب.ظ

نباید وقتی که لجبازی می کرد به خواسته اش تن می دادی. اینجوری یاد گرفته که چطور خواسته هاشو بر آورده کنه
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به مربی اش بگو قبلا اینطوری نبوده. حتما از مهد یاد گرفته چون اینجا با هم سن و سالانش در ارتباطه و بیشتر از اونا یاد می گیره. برو به مدیریت مهد بگو که از اونجا راضی نیستی. گاهی اوقات یکم تهدید بیشتر نتیجه میده
پرستش جون حرف بقیه رو بی خیال سعی کن یه چند وقت جایی نری فقط باید صبرتو بیشتر کنی منم یه کم تحملم کم بود دخترم خیلی لجبازه یه کم تحملو بیشتر کردم الان خیلی بهتر شده
یه مدت مهد نزار و تو خونه خودت باهاش اروم صحبت کن . عواقب بی ادبی رو بهش گوش زد کن که تو بی ادب بودی دیگه مهد تو رو تخواستن. اون چیزایی که دوست داره اگه بی ادبی کرد ازش بگیر و به گریه هاش توجه نکن. کار بد کرد 4 دقیقه بفرستش تو اتاقش یا یه جایی که دوست نداره مجبورش کن اونجا تنها بشینه....

ایشالا که درست میشه
وقتی تنبیه هایی که دوستان گفتن و انجام میدی سعی کن کوتاه نیای ممکنه داد و فریادشو بیشتر کنه تا شکستت بده ولی اصلا کوتاه نیا .........
2706