2733
2734
عنوان

خستم خیلییییییی

298 بازدید | 25 پست

خدایا خیلی خستم 

از شنید نشدن

دیده نشدن

براورد نشدن😢😢😔😔

دلنوشته# برا خودم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم😔😔😢😢😢

چ روزای سختی ک فقط بخودش پناه بردم جوابی نداد

خیلی بی کس تنهام خیلییی 😔😔

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2731
چ روزای سختی ک فقط بخودش پناه بردم جوابی نداد خیلی بی کس تنهام خیلییی 😔😔

من سالها صداش کردم ولی نشنید و ندید.دیگه صداش نمیکنم.زوری ک نیست منو نمیخواد دیگه.یعنی بلخره دنیا بمنم لبخند میزنه😔😔😢😢

ای کاش فقط ای کاش....
من سالها صداش کردم ولی نشنید و ندید.دیگه صداش نمیکنم.زوری ک نیست منو نمیخواد دیگه.یعنی بلخره دنیا بم ...

اگه خدا نباشه همه عالم بهت لبخند بزنه ب درد نمیخوره😔😢

من خدارو میخوام جوابم بده کمکم کنه کسم باشه 

اخ ک اگه نازت بخر اخه اگه کست بشه 

دیدی بعصیارو چقدر خدا هواشون داره حتی سختیاشونم قشنگ درداشون بزرگشون میکنه عزت میده بهشون اونا خدارو دارن

[QUOTE=211058285]اگه خدا نباشه همه عالم بهت لبخند بزنه ب درد نمیخوره😔😢 من خدارو میخوام جوابم بده کمکم کنه کسم باشه ...

منظور منم از دنیا روزگار بود.وقتی روزگار بهت لبخند نرنه یعنی خدا باهات نیست دیگه.یعنی دوستت نداره.توام دیدی بعضیا بدون اینک خدا رو صدابزنن همچیشون مهیاس.خوشبحالشون مکه چنبار ب این دنیا میایم ک همش باید حسرت بکشیم حق من ک ابن نبود💔😔😔😢😢.کاش بمیرم 

ای کاش فقط ای کاش....
[QUOTE=211058285]اگه خدا نباشه همه عالم بهت لبخند بزنه ب درد نمیخوره😔😢 من خدارو میخوام جوابم بده ک ...

خدانکنه  عزیزم💔💔

دقیقا حرفاتون میفهمم چقدر سخت حسرت همه چی ب دلت بمونه. اره خوشبحالشون اگه امتحانم میشن ی جای ب بعد تمام مشه زندگی من همیشه همجا امتحان بود کی تمام میشه!!

دنیا خیلی قشنگ اگه سهمت همش عم نباشه😭😢

همه راه رفتم فقط ماند نماز شب امتحان کنم

اگه بازم جواب نده چکنم😢

الهی هیچ حسرتی ب دلت نمونه دوستم 💚

خدانکنه  عزیزم💔💔 دقیقا حرفاتون میفهمم چقدر سخت حسرت همه چی ب دلت بمونه. اره خوشبحالشون اگه ا ...

ممنون عزیزم.همه حسرتای دنیا ب دلم موند.حتی کوچکترین خواسته ها.از یه خواب آروم‌بگیر تااا.....بگذریم.

بقول بهروز وثوق تو فیلم سوته دلان ما گریه کن نداریم وگرنه ک دلمون کربلاس.😢😢

امیدوارم از نماز شب حاجتتو بگیری🌷.منم دعا کن عزیزم ب خدا بگو رسمش نبود.من ک دل کسیو نشکستم منکه بنده خوبی بودم ولی همه دلمو شکستن. چرا کاری کردی ازت دل ببُرم.ی نشونه بفرست بیام‌سمتت.نذار فکر کنم ک نیستی😔😔😢😢

ای کاش فقط ای کاش....
من سالها صداش کردم ولی نشنید و ندید.دیگه صداش نمیکنم.زوری ک نیست منو نمیخواد دیگه.یعنی بلخره دنیا بم ...

این چه حرفیه مگه میشه خدا بندش نخواد خدایی که از پدر مادر مهربوتره...شما راه اشتباه رفتی. ..برگرد ببین اشتباهی کجا هستی به خودت برگردی خدارو پیدا میکنی ان شاالله

[QUOTE=212657564]این چه حرفیه مگه میشه خدا بندش نخواد خدایی که از پدر مادر مهربوتره...شما راه اشتباه رفتی. ..برگرد بب ...[/QUOTE

اره راهم اشتباهه.درس خوندم.دزدی نکردم.دل نشکستم.

کارایب ک بقیه با من کردن.

بخاطر تصادف صورتم نابود شده و باید همیشه توو خونه تنها بمونم.این دلیل گافی برای این نیست ک خدا فراموشم کرده؟؟!!.اینکه همه چیز برام حسرت شده و حسرت ب دل موندم دلیل کافی نیست.گناه من چیه.؟؟من خیلییی تنهاا و غریبم ...خیلییی...دختره هزار جور غلط میکنن اخرم بهترین شوهرو میکنن بهترین تفریح.من چی؟ زندگبم شده ی اتاق ۸متری. خدا چجوری دلش میاد ادمایی مثل من انقد اه بکشن.منکه تحمل اه و حسرت دشمنمم ندارم.

خدا خیلیااا رو فراموش کرده.خیلیاا رو.دلم برای خودم و اونا میسوزه...

ای کاش فقط ای کاش....
[QUOTE=212657564]این چه حرفیه مگه میشه خدا بندش نخواد خدایی که از پدر مادر مهربوتره...شما راه اشتباه ...

نه هزیزم باور کن اینجوری نییست..حتما با یه مشاور صحبت کن من چون دقیقا نمیدونممشکلتون چیه نمیتونم کمکی کنم ولی از ته دل از خدایی که میدونم چقدر مهربونه میخواد روز های خوش زندگیتون شروع بشه

نه هزیزم باور کن اینجوری نییست..حتما با یه مشاور صحبت کن من چون دقیقا نمیدونممشکلتون چیه نمیتونم کمک ...

خیلی روانپزشک زفتم.داروهای افسردگی میخورم.دیگه گی قراره خوشبخت شم.سرنوشت منم این بود.خیلی دارم شکنجه میشم.فقط مرگ میخوام

ای کاش فقط ای کاش....
خیلی روانپزشک زفتم.داروهای افسردگی میخورم.دیگه گی قراره خوشبخت شم.سرنوشت منم این بود.خیلی دارم شکنجه ...

نمازتون اول وقت بخونید ان شاالله مشکلاتتون حل میشه .خیلی سخته ولی اگه بتونید حتما ارامش روحی بهتون برمیگرده چهل روز امتحان کنید.

[QUOTE=212657564]این چه حرفیه مگه میشه خدا بندش نخواد خدایی که از پدر مادر مهربوتره...شما راه اشتباه ...

صورت منم ت تصادف صربه دید خیلی دوره بدی بود 

چ اتفاقی برات صورتت افتاد دوست داشتی بگو.