2733
2734
عنوان

⭐💪لاغری هدفمند💪⭐

| مشاهده متن کامل بحث + 7501 بازدید | 1318 پست

سلام بعد چند هفته 

هنوز تاپیک پابرجاست؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم 😊 خوبی زهراجان؟ چند مدت میشه ازت بیخبرم ! خوبی ؟خوشی؟منو بیخبر نذار گلم ، نگرانت شده م ...

سلام عزیزم خوبی ممنونم 

اره حدود ده روزه که عروسی کردیم و وقت نکردم بیام تاپیک 

سرم شلوغ بود و مشغول بودم یا مهمونی میرفتم یا مهمون میومد سر میزد خونم 

نگران نباش عزیزم 

کالری هاتو دیدم انشاءالله که همچنان رعایت میکنی و رژیمت پابرجاست 

عزیز دلی ممنون ازت برای نگرانیت 

سعی میکنم بیشتر بیام تاپیک سر بزنم 

دوستمون هم گفت کرونا گرفت دیگه نیومد اصلا تاپیک من نگرانش شدم 

خدایا خودت نگهدارت بچه ام باش 🤰🤲💙
سلام عزیزم خوبی ممنونم  اره حدود ده روزه که عروسی کردیم و وقت نکردم بیام تاپیک  سرم شلوغ ...

😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

سلام عزیزم . مبارکه عروس خانم 😊🥰🥳🥳🥳🎉🎉🎉

به سلامتی و دل خوش💐💐🤍🤍 🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉

خیییییییییلی خوشحال شدم عزیزم🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

انشالله که همممممیشه با دل خوش مهمون باشی و مهمون بیاد برات🥰🌹🌹🌹🌹

منم این مدت تنها بودم دیگه خیلی حس و حال کالری شماری و ورزش رو نداشتم ، انگیزه م کم شده بود😜البته بعد کرونا کمی کم جون هم شده بودم و حوصله نداشتم . امروز صبح رفتم روی ترازو ، ۷۵/۵بودم 🥴، البته خیییلی خداروشکر میکنم که وزنم زیاد نشده ، میترسیدم برم روی ترازو🤭 .البته مراعات میکردم و تا حدودی هم کالری شماری میکردم اما نه سفت و سخت ، ورزش هم نداشتم . انشالله از چند روز آینده کمی سرم خلوت بشه دوباره شروع میکنم و گزارش میدم ، لطفا تنهام نذار که دوباره انگیزه بگیرم عزیزم 🙏🏻🌹😊

منم نگران دوستمون بودم ، بهش پیام دادم ، گویا طفلکی کرونای سختی رو پشت سر گذاشته بود و خییلی اذیت شده بود. بعد از کرونا هم که درگیر خونه تکونی بود و فرصت نکرده بود کالری شماری کنه و به سایت سر بزنه .انشالله بعد عید فکر کنم بیاد دوباره .

از شنیدن خبر عروسیت خییییلی خوشحال شدم عزیزم 😊🌹

انشالله که همیشه خوشبخت و خوش و خوشحال باشی گلم و زندگی بر وفق مرادت باشه عزیزم😚😚😚💐💐💐🤍

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉
2740

سلام عزیزم ، سال نوت مبارک گلم😊💐💐💐🥳🥳🥳

انشالله که توی سال جدید بهترین اتفاق ها برات پیش بیاد .

انشالله از شنبه گزارش میزارم گلم ، لطفا اگه تونستی همراهیم کن😉ممنونم🌹🌹🌹

سلام زهراجان ، خوبی عزیزم 😊🌹

من تقریبا از اول اسفند که کرونا داشتم تا الان کاهشی نداشتم و همین اینکه تنها بودم و حال و حوصله نداشتم 😅با اجازت امروز توی یه گروه دیگه عضو شدم ، چون میدونم که اگه طولانی بشه کم کم حوصله م سر میره و انگیزه م هم کم میشه . اگه تونستی بیشتر به سایت سر بزنی گلم و هم اینکه اگه خودت هم خواستی وزن کم کنی ، بهم خبر بده که بیام و گزارش بذارم عزیزم . من هر روز به سایت سعی میکنم سر بزنم .

ممنونم که توی این مدت همراهم بودی و بهم کمک کردی 😊🌹

انشالله توی زندگیت موفق باشی و به آرزوهات برسی عزیزم🥰😚🤍🤍🤍

😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 سلام عزیزم . مبارکه عروس خانم 😊🥰🥳🥳🥳🎉🎉🎉 به سلامتی و دل خوش ...

سلام عزیزم 

ممنون ازت برای تمام حس و حال خوبت 

خوشحالم که انگیزه اتو حفظ کردی و تلاش میکنی برای لاغری 💪

من توی ماه رمضان اذیت میشم برای رژیم و متاسفانه یکم چاق شدم بعد از رمضان دوباره شروع میکنم انشاءالله 

خوشحالم که حال دوستمون هم خوبه 

امیدوارم تلاشت پایدار باشه و بازم هم ادامه بدی تا بعد باز هم کنار هم شروع کنیم 😃

از لطف و دعای خوبت ممنونم گلم 

انشاءالله حال دلتون خوب باشه و زندگی با آرزوهات پیش بره 🙏☺

خوب کردی با گروه دیگه ادامه دادی خوشحال شدم عزیزم 

اخنتار داری عزیزم  اجازه نمیخواد

خوشحال شدم از اینکه همراهت بودم😘🌹

سلام عزیزم  ممنون ازت برای تمام حس و حال خوبت  خوشحالم که انگیزه اتو حفظ کردی و تلاش میک ...

سلام عزیزم، خوبی😚😚😚🥰🌹

طاعات و عباداتت قبول باشه گلم✨🌈

زنده باشی عزیزم ، انشالله دوباره بیایی ، موفقیتمونو با هم جشن بگیریم😉💪💪💪

راستی الان حدود ۷۳شده وزنم گلم😃😇،گفتم که خوشحالت کرده باشم و بدونی که بیخیال نشدم و دارم ادامه میدم 😁

ما میتوانیم😉💪💪💪🌈

سلام عزیزم، خوبی😚😚😚🥰🌹 طاعات و عباداتت قبول باشه گلم✨🌈 زنده باشی عزیزم ، انشالله دوباره بیایی ...

ممنون عزیزم 

طاعات و عبادات شما هم قبول حق 

انشاءالله حتما

چقدر عالی😇😍🤩 مطمئن بودم انگیزه اتو حفظ میکنی و حتما موفق میشی💪💪

همینطور ادامه بده و حتما یادت باشه بعد از رسیدن به وزن دلخواهت تثبیت کنی و نزاری دیگه چاق بشی و کنترل کنی وزنتو هپیشه