2733
2739
عنوان

معجزه ختم سوره حشر

| مشاهده متن کامل بحث + 119461 بازدید | 426 پست
منم زیاد چله گرفتم ولی تا الان که نشده...

😔

خدای ما کجاست ؟دقیقا کجاست؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
😔 خدای ما کجاست ؟دقیقا کجاست؟

خدای هممون هست همه جا... اما اینکه نمیده خودش میدونه. من خیلی خیلی دعا کردم و دلم شکسته، اما هیچ امیدوارم بقیه بگیرن ناامید نشدم هنوز و در انتظار معجزه هستم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی ۴۱ روز بخونیم؟ شب باشه یا روز؟ روزی چنتا؟

اره ۴۱ روز روزی یکبار.شب و روزش فرقی نداره فقط از ته قلبت بخون و باتوجه. میتونی حتی روزی چنتا بخونی و توی دو هفته ۴۱بارشو تمام کنی

2738
هر دوش من چهل روز خوندم خواهرم ۴۱ فرق مگه میکنن؟

این ۴۱ میگن قویتره.

اما اینکه حاجت نگرفتی حتما به صلاحت نبوده یا الان وقتش نبوده مطمئن باش محاله از قرآن شفا خواسته باشی و بهترینشو نگیری ازش

من برای رفع اختلاف با همسرم سوره مزمل میخونم خوبه بهتر شدیم. اینم‌امتحان میکنم‌.همگی حاجت روا انشالا

میتونی نماز شب رو هم ۴۰ روز فقط رکعت آخرشو نذر کنی میبینی محبتشم بیشتر میشه. ان شاءالله 

این ۴۱ میگن قویتره. اما اینکه حاجت نگرفتی حتما به صلاحت نبوده یا الان وقتش نبوده مطمئن باش محاله از ...

ای بابا انقدر چله برداشتیم دیگه نفسی نمونده

یه حاجت هم نیست چند تاست نمیدونم کلا خدا حواسش به بعضی بنده هاش نیست😞

چله گرفتم جواب نداد  هیچ چله ای جواب نمیده همش دورغ امتحان کردم همش

خب اینایی که اینهمه چله میگیرن و حاجت میگیرن چی میشن پس؟ اونا هم میگن درسته.

که یکیش خودمم.

شاید به صلاحت نبوده حاجتت یا الان وقتش نبوده یا هم یسری گناها مانع شدن چون توی دعای کمیل هم نوشته خدایا ببخش بخاطر گناهانی که دعاهای ما رو حبس کردن. مطمئن باش وقتی از قرآن شفا خواستی بهترینو تو بهترین زمان بهت میده.

اگر خواستی مشکلتو بگو تا بگم‌چه سوره ای بخونی.

خانوما برای منم دعا کنید حالم خوب میشه الان خیلی سردردم  کلا یسالع مریضم منم دعا کنید دعاتون م ...

نماز شب بخون یا هم نماز استغاثه امام زمان. نذر کن مثلا ۴۰ شب نماز شب بخونی یا ۱۴ شب نماز استغاثه.

ای بابا انقدر چله برداشتیم دیگه نفسی نمونده یه حاجت هم نیست چند تاست نمیدونم کلا خدا حواسش به بعضی ...

شاید فعلا به مصلحتت نیست و خدا میخواد بهش نزدیکتر شی .و اینکه نگا اعمالت کن. توی دعای کمیل نوشته خدایا ببخش گناهانی رو که مانع اجابت دعا میشن.ببخش دعاهایی که سبب نزول بلا میشن.

من خودم سالها برا کسی دعا کردم و مشکلات زیادی داشتیم بعد یبار خیلی خیلی ناراحت بودم و امام زمان رو صدا زدم‌گفتم اگر امامِ منی و زنده ای جوابمو بده.  واقعا جوابمو داد و من فهمیدم عامل تمام مشکلاتِ اون شخص و مشکلات دیگه، همون اطرافیانمم یچیزایی چشمم روشن شد بهشون که هنوز تو شوکم .و اصلا دیگه برا اون شخص هم دعا نمیکنم چون حتی بخودمم ضربه زده 

2706