2733
2739

لایک

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

خواهرشوهرم با پیاز درمانی باردار شد 

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دنبال اینچیزا نباش خودم رازیانه و سیاهدانه و عسل امتحان کردم الان رفتم دکتر گفته کیست سینه اوردم 

هیچ وقت نکن پیاز درمانی ضرر بیشتری داره پرولاکتینت برع بالا بدتر مشکل ناباروری پیدا میکنی من ک دوشنبه میرم برا پرولاکتین اگ رازیانه بالا نبردا باشه

الکی الکی خودمو مریض کردم نکن تو ام ب امتحانش نمیرزه

2728
عزیزم دنبال اینچیزا نباش خودم رازیانه و سیاهدانه و عسل امتحان کردم الان رفتم دکتر گفته کیست سینه اور ...

خیلیا از این راه باردار شدن شما احتمالا پرولاکتینت بالا بوده

توروخدا برام کامل توضیح میدی ، لطفا 

بخدا نمیدونم چیکارا کرده 

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2740